Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a léböjtről?...

Mit gondoltok a léböjtről? Nektek sikert hozott már?

Figyelt kérdés

Le szeretnék 10kg-ot fogyni nyárig, mert amióta fogyni próbálok felment 5 kg. Sajnos...

Elhatároztam, hogy bármilyen kemény is legyen, márciustól nekilátok. A léböjtöt választottam, mert ahogy elnézem az étrendet, tényleg csak léből áll, ami telít, de nem hizlal. Arra lennék kíváncsi, hogy nektek sikerült-e már ezzel a módszerrel jó eredményt elérnetek?



2013. febr. 24. 14:34
 1/10 anonim válasza:

Sikerült (esküvőre fogytam le 8 kilót, koszorúslánynak :D), de 4 hónappal később visszajött minden. :(

Remélem neked tartósabb lesz az eredmény, sok sikert!! :)

2013. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem és köszi! :)
2013. febr. 24. 15:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz tartósabb, ha koplalsz lassul az anyagcseréd, a lébőjt végeztével nem fog felgyorsulni egyből és neked is sikerül majd visszahíznod azt amit leadtál. Na meg a másik hogy kevés zsírt fogsz így veszíteni, de annál több izmot, tehát gondolod mi lesz ha elkezdesz visszahízni.


Felment 5kg? Az jó fogyókúra lehetett.

2013. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az úgy volt, hogy fogytam 2 kg-ot vagy hármat, aztán 4 hónappal később visszajött, majd jött rá a többi.

Amúgy a léböjt után sportolnék rendszeresen, napi legalább 2km futás, és odafigyelnék arra is, hogy mit eszem.

Csak azt akarom tudni, hogy tényleg le tudok e rendesen fogyni ezzel a módszerrel, utána már megtartanám.

2013. febr. 24. 15:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz! De próbáld csak ki nyugodtan, kell a negatív tapasztalat is az ember életében, abból tanul az ember a legjobban. Ha visszatérsz a régi kajálásra vissza is hízol.
2013. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most mondtam h nem fogok visszatérni, soha többé.
2013. febr. 24. 15:37
 7/10 anonim ***** válasza:

Én meg mondom hogy heti 1kg-nál több=nem zsírból fogyás.

Szar! Keress más diétát.

2013. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és te mit ajánlanál?
2013. febr. 24. 15:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor mondom:

-Ciklikus ketogén, nagyon hasonlít arra amit ma kérdésben tettek fel fehérjediéta címszó alatt.

Előnye: Minőségi fogyás zsírból, akár a tokaszalonna is mehet.

Hátránya: Ha nem tartod be pontosan az egész heti ciklus odavan (magyarul egy kis kenyérevés, vagy egyéb szénhidrát rossz időben). Vannak akik nehezen viselik.

[link]

[link]


-Szálkásító diéta:

Előnye: Szintén minőségi fogyás, az előzőhöz képest egyszerűbb a betartása.

Hátrány: Nem túl változatos fehérjeforrások miatt herótod lehet a kajáktól (sovány húsok, tojás)

[link]


-Paleóban, nem vagyok jártas, de hellyel közelít hasonlít a ketogénra, de ezt ismerik itt többen is ők adnak tanácsot.

2013. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. febr. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!