Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Folytassam vagy nagyon elronto...

Folytassam vagy nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés

12kg-t fogytam, most vagyok 66kg, de még -6kg van hátra (170cm). Tegnap a barátomnak volt a születésnapja ezért nagyon sokat ettem(kenyereket, sütit, nassolni valót). Úgy lett volna h normálisan folytatom de ma viszont nálunk volt nagy kajálás és megint nagyon sokat ettem, de már annyira hogy fáj a hasam. Ha holnaptól úgy folytatom a fogyókúrám, mintha mi se történt volna, akkor kb hány kilóra számíthatok ami feljön rám ez miatt?

16/L 170cm 66kg



#jzrj #fthf
2013. febr. 24. 20:02
 1/2 dieta ***** válasza:
Ki esik 7-10 nap a fogyókúrából ha nem is ismétled meg az elmúlt napokat.
2013. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, lehet kicsit nyersnek fogok tűnni, de miért ne folytathatnád??? Szerinted, ha 1-2-3-4-végtelen sok napot rosszul csinálsz, de visszatérsz a helyes útra, akkor nem fogsz fogyni? :)

Sőt, ez még lehet, hogy jól fel is tölt egy ideig és még jobban megy!

Hajrá te, ne most add fel!

2013. febr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!