Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zumba mennyire mozgat át?...

A zumba mennyire mozgat át? Ajánljátok fogyókúrához mozgásképp?

Figyelt kérdés

2013. febr. 24. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki túlsúlyos akkor az ilyen mozgások többet árthatnak, mint amennyit segítenek.
2013. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Fogyózáshoz nem annyira jó, mert nagyon izmosít.

Most Amerikában a testépítők is zumbáznak mert jobban növeli az izmaikat.


[link]

2013. febr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezt nyomtam az első 13-14 kilóig, nekem jó.
2013. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! fenn van neten az a video amire zumbáztál? a többi válaszolónak is köszi a hozzászólást!
2013. febr. 25. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem. Több duci kolléganőm elkezdte, végig röhögték az edzést, gondolom kínjukban, mert a mozdulatokat nem tudták megcsinálni. Nem is fogytak. Bár az olyan edzőről is meg van a véleményem, aki csak a pénzt szedi be, és nem lelkiismeretes, mert nem érdekli, hogy edzenek az óráin vagy sem. Nézd szét a lakhelyeden milyen sportolási lehetőségek vannak, milyen edző tartja az órákat (nekem ez is fontos, általános iskolai tornatanárom nagybundában parancsolt ki az udvarra minket futni, nem volt hiteles).
2013. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!