Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körülbelül 8 kg zsírtól...

Körülbelül 8 kg zsírtól szeretnék megszabadulni még. Jó az étrendem?

Figyelt kérdés

Mindegy mikorra, nem az a lényeg, az idő nem számít, csak az hogy zsírt sikerüljön leadnom és ha lehetséges egy kis izmot felszednem.

Étrendem:

Reggeli: 2-3 tojás (rántotta, tükörtojás, sok zöldséggel pl sörretek, paradicsom, paprika, uborka)

10órai: egy db gyümölcs (alma álltalabán, de szeretem a kiwit is)

Ebéd: hús és zöldség köret, tegnap pl: roston pulykamell (200g nyersen) párolt brokkoli, előtte lévő nap karfiollal töltött csirkemell csíkok, karfiolos-brokkolis körettel, előtte indonéz zöldség keverék sült csirkemellel, ma pedig kelkáposzta ágyon (zsiradék nélkül) sütőben sült csirkecomb lesz.

Ezek azért nem papagáj adagok (nyersen mérve 150-200 gr hús, és ugyanennyi nyersen mért zöldség van mellette)

Uzsonna: mag, kesudió vagy mandula, nagy ritkán pisztácia, 10-15 szem és egy adag protein shake.

Vacsorára pedig mindig valami saláta, főtt tojással, tonhallal, vagy csirkemell csíkokkal. Ma görög sali lesz (feta nélkül) grillezett csirkemell csíkokkal.

Ez jó lesz így?

Heti 6 napra szeretném növelni a tornáim számát, ugyanis múlt héten csak 4 alkalom jött össze, mert nagyon bedurrant a lábam a comb erősítő gyakorlatoktól. De a másfél óra az meg van, alkalmanként, így néz ki: 30 perc futás vagy bicajozás, majd 20 perc comb és vádli, 20 perc karok, váll és hát, 20 perc derék és has erősítés.

Ezzel a programmal és étrenddel érhetek el eredményt?


2013. febr. 25. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kitűnő.
2013. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
facebook-on keresd meg: Testszépítés Ibivel.
2013. febr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt taníthatnád is, nagyon jól csinálod!
2013. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Van is munkám benne rendesen. Majd 2 hónap alatt sikerült tökéletesítenem, ennyi idő alatt teljesen kiiktattam a gabona féléket, a tejekkel nem volt gondom, hisz nem szeretem, de a sajtokkal annál inkább, néha becsúszik egy egy kis szelet, de már nem jellemző.

Megfigyeltem a testem reakcióit a különböző ételekre és meglepődtem. Sokkal jobb a közérzetem, a télen még nem voltam beteg sem, és a hajam is kezd rendbe jönni.

2013. febr. 25. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!