Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vélemények? (nagy probléma...

Vélemények? (nagy probléma lent) (minél több véleményt)

Figyelt kérdés
Mivel már sehogyan nem sikerül lefogynom, a Herbalife-ot próbálnám.. Viszont mivel ez egy elég nagy befektetés lenne, előtte szeretnék érdeklődni, hogy nektek mi a véleményetek róla? Mennyit fogytatok? 12/L/60 kg/162 cm.. Az, hogy mennyi idős vagyok, nem számít, mert "kissé" túlsúlyos gyerekeknek is vannak megoldásaik! :))

2013. febr. 26. 12:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy emellett heti 6 órát sportolok! :)
2013. febr. 26. 12:09
 2/20 anonim ***** válasza:

Ne csodaszerektől várd a fogyást. A diétát ki lehet egészíteni vele, de arányaiban ez olyan 90/10 %

A heti 6 óra sport rendben van, de ezt azért elolvasnám mielőtt kilómétereket futsz le a semmiért:

[link]

Ha sikerül letenned a fehér lisztet és a cukros ételeket, meglesz a 3 óránkénti étkezés egy nagyobb kalóriatartalmú ebéddel beiktatva (lehetőleg főtt étel) meglesz az eredménye.

2013. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
oké, de én tapasztalatokat is szeretnék olyan emberektől, akik már próbálták a Herbalife termékeit! :)
2013. febr. 26. 13:30
 4/20 anonim ***** válasza:
67%
12 evesen meg nem kellene ilyen gyogyszedrekkel szennyezned magad nem azert mondom mert 40evesen sem kellene de fejlodo szervezetben sokkal nagyobb kart tesz
2013. febr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szia!

Én 6 évvel ezelőtt fogytam az étrendkiegészítő rosttabletta szedésével kb. 20 kilót. De amint abbahagytam, visszajött több, mint amennyit leadtam, pedig nem ettem túl sokat.

A turmixtól pedig olyan éhes voltam, hogy egyfolytában szédültem tőle.

Persze lehet, hogy másnak jó volt."

"Próbáltam, egy kicsit sem fogytam tőle, és folyamatosan éhes voltam :(, nem tartom valam jó módszernek. Mikor meg nem ettem, akkor híztam... Mintha megbabrálta volna a szervezetem.

Igaz ez bő bő 10 éve volt, mostanában hajigáltam ki a maradék dolgokat, porokat, turmixokat.

Jah, és nagyon drága!"

"Próbáltam, és híztam is tőle..."


Természetesen mindenki maga dönt, ha szüleid tudják finanszírozni akkor teszel egy próbát. (Az megint kérdéses, hogy ha abbahagyni kényszerülsz valami miatt, mi lesz a leadott kilókkal...nehogy a duplája jöjjön vissza.)

2013. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
ne bogyóktól krémektől masszázsoktól stbtől várd a fogyást.. egyszer már leírtam privátban, hogy csináld.. látom fölöslegesen.. :/
2013. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Mindent betartottam amit írtál, NEM használt!!! Ezért, mivel apukám próbálta, gondoltam egy próbát megérne...
2013. febr. 26. 19:28
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
akkor nem tartottál be mindent.. :) te tudod.. én nem tenném magamat tönkre ilyen izékkel 12 évesen.. apukád más tészta, mert FELNŐTT.. nem fejlődik már a szervezete.. de.. hajrá ;)
2013. febr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
NEM TUDOM, nagyon sok embertől kaptam üzenetet, hogy te melyik vagy fogalmam nincsen.. volt egy doktornő, az ő tippjeit betartottam.. turmixokkal jártam suliba, mozogtam kivizsgáltattam magam, kalóriákat számoltam stb. ....://
2013. febr. 27. 11:15
 10/20 poiu ***** válasza:
100%
Ne egyél cukrot, ne egyél keményítőt. Ne éhezz, egyél annyi zöldséget, húst, ami belédfér. Ennyi a nagy titok. (-20 kg nálam)
2013. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!