Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a halat olajba megsütöm...

Ha a halat olajba megsütöm akkor annak magasabb lesz a zsir vagy szénhidrát értéke? Hogy süssem hogy jo legyen és ne hizlaljon?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrátértéke nem változik, a halban és a zsírban az nincsen. Zsírértéke nő és a kalória is. Ha figyelned kell a súlyodra akkor inkább grillezd a halat, vagy tekerd alufóliába egy pici olívaolajjal és úgy süsd meg.
2008. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

susd tepsibe

fuszerezd be , tegyel ra fokhagymat es krumplival egyutt susd meg. 1 pici olajat az aljara , a tobbit pedg ontsd fel vizzel :D mi is csinaltunk es nagyon finom :D

2008. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

nem, az olaj az olaj, tartalmaz kalóriát, de az nem szénhidrát, ne kerverjük össze a kettőt!!


Grillezd! amúgy nem a zsírtól hízlal egyik étel sem, hanem hogy semmit nem mozogsz

2008. jún. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eleget mozgok a hét minden napján legalább 45 percet futok vagy biciklizek egyhuzamba plus tánc kosárlabda.Meg amugy se vagyok elhizva 170 cm 56 kg vagyok csak érdekelt ez a dolog mert nemszeretnék hizni hanem inkább még fogyni.Köszönöm az eddigi kommenteket:)
2008. jún. 9. 14:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elöttem szólókkal egyetértek a grillezés és a sütőben sütése a halnak igazán kalória szegény.


Egy tengeri só dobozán láttam a következő a hal sóburokban receptet:

-a halat fűszerezd be:

-a tepsit alját béleld ki sóval, majd tedd rá a halat, majd sóval fedd be.

-ha megsűlt szedd le a só burkot.

2008. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!