Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor kezd erősödni a hasizom,...

Mikor kezd erősödni a hasizom, mikor az edzést csinálom vagy utána? Tudtok alhas erősítő módszert (ami beválik)?

Figyelt kérdés

hasizomerősítő edzés után még érzem a hasamba a "terhelést" ezért kérdeztem az elsőt .:)

edzés során úgy érzem ,hogy nem erősödik rendesen az alhasam ,emiatt kérek tanácsot



2013. febr. 26. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem miért itt van a kérdés.

Diéta alatt nem igazán, nő vagy erősödik a hasizom, kivéve ha teljesen kezdő vagy, de ez egy idő után megáll. Nem az edzés közben fejlődik az izom, hanem a pihenőidő alatt, ehhez kell megfelelő idő neki ami kb 1 hét.

Hasizomgyakorlattól nem lesz kisebb a hasi zsírod.

Alhasra a lábemelés.

2013. febr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
erre a témára találtam legideálisabbnak, nincs rajta túl sok zsir ami van is rajta az is csak az alhason, amúgy köszönöm a választ
2013. febr. 26. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Az edzések alkalmával sérül az izom, a pihenés időszakában pedig újra építi magát... így fejlődik...

Edzések során nem erősödik semmi sem...

2013. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!