Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok 65Kg és 165 cm...

Krisztu125 kérdése:

15 éves vagyok 65Kg és 165 cm szeretnék ugy kb.55 kg lenni. Hogyan foggyak le gyorsan? Valami konkrét kellene.

Figyelt kérdés
Segitség..
2013. febr. 26. 18:36
 1/2 anonim válasza:
Hát 159 cm vagyok. Voltam 65 kg én is, de most már csak 52 vagyok. Mondjuk én eljártam futni, és kevesebbet ettem. De később elkövettem azt a hibát, hogy kihagytam a reggelt, és délutánra olyan éhes lettem, hogy ettem egy csomót. Azt ne csináld. Vissza is szedtem pár kilót. Majd kicsit megint leadtam, és stagmáltam. Utána a sok idegeskedés miatt fogytam le nagyon, azóta is tartom a súlyom. De nem kívánom, hogy sokat idegeskedjél, de nekem így sikerült, de ha nem rontom később el a fogyókúrám a kihagyott étkezésekkel, akkor úgy is tudtam volna tartani a súlyomat. mindenből szabad enni, csak a mennyiségre kell figyelni! És muszáj mellette mozogni!
2013. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii.. betartom. :) :D
2013. febr. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!