Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt megfelelő a...

Fogyókúra alatt megfelelő a napi 1000 kcal és 100gramm szénhidrát?

Figyelt kérdés
Sziasztok !! 14 éves lány 168 cm és 46 kg vagyok.
2013. febr. 26. 22:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Ha nem is látunk, az emberben ilyen számokat látva felmerül, miért is akarsz fogyni?

1000 kalória még akkor is kevésnek tűnik, ha nem egy vékony, fejlődésben levő lány kérdezi.

2013. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Barátosnénk anorexiás.
2013. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Anorexiás!!

Akkor nekem mennyi a normális kalória és szénhidrát mennyiségem amely fogyasztásával súlyt tartok vagy éppem fogyok de semmiképpen nem hízok??

2013. febr. 26. 23:27
 4/35 anonim ***** válasza:
88%

168 centi vagy, meg 48kiló és fogyókúrázni akarsz? Kiscsillag legalább 55, de inkább 60kiló körül kéne lenned, tíz kiló simán rádmehetne.


Ennyi idősen meg qrvára nem az 1000kalóriás diétával kéne foglalkoznod, hanem normálisan kajálni és sportolni mellé, mert most rakja össze magát szervezeted.

2013. febr. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Azért dobj egy képet, mert nehezen hisszük el, hogy túl zsíros lennél.
2013. febr. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

100g ch (minek??) -> 400 értéktelen kalória.

600 kcal-t ennél értelmes forrásból (húsok, zöldségek, zsírok) ez igen kevés.. baromi kevés!

2013. febr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

14 évesen ne fogyókúrázz! A szervezeted fejlődésben van, ráadásul az adataid szerint sem vagy túlsúlyos.

Az 1000 kalória nagyon kevés!

2013. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Amit csinalsz az butasag. Persze nem tehetsz rola, hiszen alap informaciok hianyaban nem tudsz jo dontest hozni.


Ha a kisocsemet beultetem a volan moge, hibakat fog elkovetni (meg balesetet fog okozni) mert nem erti az auto mukodeset, nem tudja, mi az hogy vezetes es egyebkent sincs fogalma a kocsikrol.


A leirasodbol arra kovetkeztetek, hogy fogalmad sincs hogy mi ujsag.


Kezdjuk egy egyszeru matekkal. Az adataid alapjan kiszamoltam (te is ki tudod), hgy a te tested kb. 1330 kaloriat eget el egy nap ugy, hogy nem csinalsz semmit, csak fekszel az agyban.


Gondolom nem fekszel egesz nap az agyban, szoval mar azzal, hogy reggel felkelsz megfesukodsz, feloltozol, fogat mosol mar tobb kaloriat fogsz elegetni egy nap mint 1330.


Ha te minden nap csak 1000 kaloriat viszel be, akkor nemcsak fogyni fogsz kilobol (a merleg kevesebbet fog mutatni) de zsiros leszel. Ehinseg idejen a test atvalt zsirraktarozasba! A kozerzeted rossz lesz, az allokepesseged a beka segge alatt es elobb-utobb mindenfele korsag fogja felutni a fejet.


Vagyis nemcsak hogy nem fogsz jol kinezni, de meg beteg is leszel. Hm... ugye nem ezt akarod?


Ha nem, akkor tessek hasznalni a guglit es elolvasni egy csomo dolgot, amibol megtanulod, hogyan mukodik a test, mi az emesztes, miert van es mit csinal, hogyan mukodnek az izmaid, mire van szukseguk, olvass az egeszseges etelekrol es a sport/mozgas fontossagarol es jotekony hatasarol.


Ha sok-sok tudast magadba szivtal akkor okosabb donteseket fogsz tudni hozni, mint ahogy az ocsem is egyre ugyesebb lesz, miutan megmutattam neki mi az a pedal, mit csinal a kormany, es hogyan lehet a kerekeket fekezni... :D

2013. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát!!

Csillámfasznáci!! :D

Így nézek ki most 46 kilósan: [link]

Így néztem ki régebben 52-53 kilósan : [link]

2013. febr. 27. 11:09
 10/35 anonim ***** válasza:

Kajak 14 vagy?! 14 évesen én gyerekként néztem még ki.

Amúgy egyszerű: paleó, attól aztán nem hízol el!

2013. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!