Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem lesz attól bajom, hogy ha...

Nem lesz attól bajom, hogy ha a ch-t kizárom az ételeimből?

Figyelt kérdés

Persze teljesen nem lehet, de nagyon a minimumra akarom szorítani. Ettől lehet valami bajom? Fogyni fogok ezzel és megfelelő mozgással?

(Illetve kcalból is max 1200-at eszek.)



2012. júl. 2. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
lesz
2012. júl. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor mennyit kéne ennem legalább? (165 cm vagyok, 70 kiló.)
2012. júl. 2. 14:34
 3/14 anonim ***** válasza:
57%
Annak kellene lennie a legtöbbnek egy nap az étrendben. Az az egészséges. Ideig-óráig le lehet fogyni így, de amint újra eszel (mert enni kell, különben komoly bajod is lehet...), akkor dupla ennyi kiló leszel, mert azonnal elkezdni raktározni a szervezet... Másrészt meg ráadásul büdös lesz a száj, ilyesmi. De ha te büdös akarsz lenni meg egészségtelen... Eleve a 1200 is kevés. Ha mozognál, nem lennél ennyire elhízva.
2012. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem nem lett bajom.

Én nem eszek krumplit, kenyeret, péksütiket, cukrot több mint 3 éve, és semmi bajom, makk egészséges vagyok. Ami Ch-t beviszek, az a többi kajából ( tej, hús, zöldségek, kevés rizs) van ,ezekben is van Ch, de csak minimális. Szóval nem leszel beteg ha nem eszel finomított cukrot meg lisztet ;)

2012. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

off: és szerintetek ez nem gond terhesen is? mert én kenyér helyett inkább kétszersültet eszek, újkrupmlit szoktam, kevés rizst...

az elején ettem szívesen jó ch-s dolgokat, de mostanában meg főleg inkább gyümölcs-zöldség és sok fehérje megy...

2012. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz meg azért egy orvost!


De véleményem szerint a babának nem lesz semmi baja attól, hogy nem kap finomított cukrokat, csokikat, péksütiket meg lisztet, fehérkenyeret be lehet vinni a Ch-t egészséges ételekből is, mint pl a rizs, vagy krupli, teljes kiőrlésű kenyér..! Cukrot pótolja a gyümölcsben levő cukor, ami sokkal egészségesebb, mint amit a boltban veszel.


Sztem sokkal egészségesebb lesz az a baba, akinek az anyukája sok salátát, meg fehérhúst eszik, mint aki terhessége alatt pizzákon meg mekis kaján él. Ez az én véleményem, de tényleg nem árt konzultálni egy orvossal, hogy miből mennyire van szüksége a babának :)

2012. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

tegnap 22:43


Ki beszélt itt cukorról? Meg lisztről?? A rozs is szénhidrát meg a teljes kiőrlésű dolgok. Azért én egy orvoshoz elmennék a helyedben, mert nem jósolom, hogy hosszú életű lesz a földi pályafutásod... (dietetikusnak tanulok)

2012. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Terhesen??????????????? Te jól vagy??? Atya ég! Borzasztó, hogy milyen IQ-val vállalnak gyereket az emberek... Lehet, neked nem lesz bajod, de a gyereknek igen. Ha már te ilyen hülye vagy, legalább a gyerekedre gondolj.... Őrület..
2012. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 13:03



Orvos vagy? Vagy szakmába vág? Gondolom nem... Akkor mire föl tanácsolgatsz? Főleg meg hülyeségeket??

2012. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondta valaki, hogy ne egyen szénhirdátot?

Szerintem senki.


Sőt is mondta hogy ESZIK :D:D

2012. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!