Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életed során milyen hátrányos...

Életed során milyen hátrányos megkülönböztetésben volt részed a tulsúlyod miatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 27. 05:42
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Én kiskoromban nagyon vékony voltam. Alkatilag voltam olyan, mellette egészséges voltam Mindenki ezzel piszkált, az egyik tanár rendesen rám szállt, lesték hogy mikor mennyit eszek. A tanár miatta az egész suli megutált (kis falusi iskolába jártam akkor), kiközösítettek. Depressziós lettem, teljesen tönkretettek.

Másik iskolába kerültem, ott is ezzel piszkáltak. Akkor direkt híztam, olyan "pont jó" lettem, akkor békén hagytak, de közben utáltam azt a kinézetet.

Azóta nem vagyok elégedett magammal.

20/L

2013. febr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Engem is piszkáltak a vékony testalkatom miatt, de mostmár egyenesen lesz*rom! ;)

Akár vékony vagy, akár duci, te se foglalkozz vele.

Tudod: Az számít igazán, hogy Te kit látsz magadban.

2013. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem érzékeltem hátrányos megkülönböztetést. Illetve talán annyit, hogy miután meghíztam, ha elmentünk bulizni, nem kezdtek ki velem annyian. Ez először kicsit rosszul esett, de végül is érthető. És legalább kevesebb srácot kell lekoptatni (hihetetlenül erőszakosak néhányan, volt aki miután nem engedtem hogy fogdosson, és mondtam hogy táncolok vele szívesen, de semmi több, otthon vár a barátom, kifejtette, hogy a barátom soha nem tudja meg, ha én most elvonulok vele egy félreeső helyre... na ezek nem hiányoznak :D).
2013. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%

Elmentem boltokba érdeklődni van-e állás, a főnök jól végig mért és közölte, hogy nincs semmi.

Amúgy állandó szekálás iskolában, otthon, idegenektől csak úgy.

Persze otthon csak sz*r volt sz*rral enni (szendivecsek, tészta, krumpli, csoki, csipsz), így ez a legviccesebb. :-)

2013. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ohhohohóó, tudok mesélni. Kb 14 éves koromig vékony voltam, aztán pár hónap alatt meghíztam. Fölszedtem úgy 15 kilót, DE nem lettem így se vészesen kövér!


Itthon folyamatosan cseszegettek, hogy le kéne fogyni (persze egyek tésztát tésztával meg hurkát sültkrumplival!). Suliban néhányszor beszólt 1-2 srác, soha sehova nem hívtak el a többiek, szarul éreztem magam a bőrömben, kész depresszió voltam. Most sikerült lefogynom, újra normális, vékony alkatom van, most meg azért szólogatnak be itthon.


Tanulság: ha sovány vagy, az a baj, ha dagadt vagy, az a baj.

2013. febr. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kezdenek ki velem annyian, ami azért nagyon zavar. Azonnal vissza akarom is fogyni ezt a 15 kilót, mert eléggé undorító lett a testem most.


170/69

2013. febr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Haverok is megszólnak, hogy mekkora lettem, hogy nézek ki. Sajnos IGAZUK IS van. A konditeremben is megszólt az edző, hogy eléggé sokat felszedtem, úr Isten hogy nézek ki(?!) Igaza van sajnos...


Gyorsan meg kell ezt szüntetni úgy, hogy lefogyok még 15 kilót minimum.


Előző voltam (170/69)

2013. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Soha. Annyi, hogy anyám egyszer beszólt, mikor 67 kiló voltam, hogy jaj de sok. Sosem voltam karcsú.

Engem mondjuk más véleménye nem érdekel, inkább csak a sajátom.


A páromnak volt nehéz, amikor (nem egészséges, de gyors és hatékony módszerrel) lefogyott. A családban egy ideig etették volna, mert hogy jaj de vézna, de nem hízott vissza (csak picit, mert tényleg nem bírta tartani az elért szintet). Aztán megszokták persze.

2013. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindig is voltak rajtam felesleges kilók (bár nem 20-30, sose voltam vékony).

Ami általános iskolában kissé gond volt, hogy a 20 lány közül egy lány volt nagyon túlsúlyos, meg voltam én a pár kiló plusszal és mindenki más gebe (kilátszik a borda stb.). Szóval az egyik srác egy éven keresztül "disznó"-nak becézett. :) Nagyon kedves volt... :D

Azóta megtanultam, hogy nem más véleményével kell foglalkozni, hanem a magaméval és nem másért, hanem csak magamért fogok lefogyni. :)

17/L

2013. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!