Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom?

Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés

160-163 cm magas vagyok körülbelül és 60-61 kg. és 20 éves.

Mi az ideális testsúly?Mennyit adjak le és hogyan?



2013. febr. 27. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

1. fiú vagy, vagy lány?

2. kép alapján pontosabban meg lehetne mondani

2013. febr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és ruhában úgy látom hogy jól nézek ki de ha levetkőzök undorítónak látom magam.
2013. febr. 27. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok és 60 kg. Én nem vagyok undorító, mert azért van némi izmom, és ugye az izom nehezebb mint a zsír.

1kg zsír és 1 kg izom: [link]

Mindkettő lány 60 kg és ugyanolyan magas:

[link]


Érted már miért nem lehet ezt megmondani?

2013. febr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem de én nem vagyok izmos.Ha ugyan így étkezem mint most csak tornázok mellette akkor én is lehetek olyan mint a képen?mert nem eszek össze vissza figyelek hogy mit eszek csak nem fogyózok és nem sportolok,tornázok.
2013. febr. 27. 13:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogy ilyen legyél mint a képen a hölgy, súlyzós edzések kellenek.

Én úgy szoktam, hogy bemelegítésképp 30-50 percet futok vagy bringázok (mikor mennyi időm van) utána csinálom az erősítő súlyzós edzéseket. Combra kitörések, guggolások, majd háton fekvésbe, térdhajlatba a súlyzó (kis súllyal persze) és mehetnek a gyakorlatok, ez kb 20 perc, karra és vállra nagyobb súllyal dolgozom, 20 perc, majd mehet a hasizom, hasprés és társai. Na és persze a popsi gyakorlatokat ki ne hagyjuk. Így minimum 1,5 órás a tornám.

2013. febr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!