Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen sok kalória ez?

Tényleg ilyen sok kalória ez?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a vágott zsömle 408 kcal :(

Fogyizom,és kenyérrel helyettesítettem..ma megettem belőle kettőt csirkemellsonkával.:s

A toastkenyér hatásos,mármint nem hízlal nagyon??


2013. febr. 27. 14:58
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:

100 grammra számítva, nem? Jó nagy zsemle lehet az. Egy zsemle átlagosan 40-50 g.

A toastkenyér pont annyira hízlal, mint a zsemle.

2013. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dieta ***** válasza:
Soknak tűnik, én nem fogyózok csak a sulyom tartom Az én reggelim 50 g kenyér (egy zsemle 54 g) + 4-5 g. májkrém.Vagy más hasonló energia tartalmú kaja.
2013. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mi az, hogy "vágott" zsömle? A toastkenyér ugyanúgy hízlal, mint a sima... Ha fogyizol, akkor miért eszel ilyeneket? Inkább válaszd a teljes kiőrlésű, keletlen feketekenyeret (téglalap alakú, tömör, kicsit édeskés és szeletelve lehet kapni), abban nagyon sok a hasznos rost!
2013. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem gondoltam volna,hogy 200 akárhány van egy zsömlében :s mit ajánlotok a kenyér helyett??
2013. febr. 27. 15:08
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek az abonettek elég drágák,nem??
2013. febr. 27. 15:10
 6/6 anonim válasza:
Nem olcsók, de sajnos a fogyókúra alapból nem egy olcsó dolog. Mondjuk a kenyér, zsömle stb. is tök drága már szerintem, akkor együnk inkább egészségesebb kajákat. Én azt a feketekenyeret ajánlom.
2013. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!