Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Saját tapasztalatok érdekelnén...

Gyümi14 kérdése:

Saját tapasztalatok érdekelnének, mit tehetek még a tartós fogyás érdekében?

Figyelt kérdés
Örököltem a testalkatom meg a tömöttségemet, de már tapasztaltam hogy tehetek ellene. Tavaly tavasszal kezdtem diétázni, ami abból állt, hogy nem ettem kenyeret, édességet egyáltalán, ehették mellettem az osztálytársaim akkora akarás volt bennem, hogy nem tántorodtam el. Az iskolába zöldségsalátát vittem, egy héten egyszer gyümölcsnap, egy héten 3x kondizás+2 tornaóra suliban. Ez be is jött, kb. 2-3 hónap alatt 68 kgról 63ra fogytam le. Nyáron 64-65 között mozogtam, ez is bosszantott már, de ez után jött a java, mert mivel a téli hideg, rövid napok meg sok házi miatt novembertől nem tudtam konditerembe járni, szilveszterre 72 kg lettem. Akkor betelt a pohár , most ugyanazt a diétát tartom be amit fent leirtam, és 67-68 kg vagyok. Ezzek mellett még mit javasoltok, mire figyeljek oda, esetleg mit nem csinálok jól?A cél az hogy mikor mérlegre állok, az 5-össel kezdődjön.:) Nagyon várom a válaszokat, 15/L - 160 cm vagyok

2013. febr. 28. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jársz konditerembe egyél kevesebbet. Tartós fogyás csak a lassú heti max 1kg-os. Ha utána rosszul étkezel, akkor visszahízod.
2013. febr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos ezt már tapasztaltam :( tudtok esetleg olyansmiket , hogy mivel lehet helyettesiteni az olajat vagy hogy még milyen élelmiszereket vegyek ki s helyettük mit ehetek?
2013. febr. 28. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Olaj igazából annyira nem vészes dolog, de ha húst sütsz akkor szerezz be egy jó teflonedényt azon nagyon minimális olajon is tudsz sütni apróra vágott dolgokat. Kikened ecsettel vékonyan a teflont és gyakran forgatod fölötte, nem fog leragadni.
2013. febr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na meg kihagytam hogy cukros, lisztes dolgok ugranak, helyette inkább lassabban felszívódó szénhidrátforrásokat egyél (jellemzően zöldségek), de tudsz találni dolgokat, csak keress a glikémiás indexre rá (minél alacsonyabb annál lassabb felszívódás, a szőlőcukor/dextrózhoza képest)
2013. febr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat :)
2013. febr. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!