Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164 cm 53 kg hogy lehetek...

164 cm 53 kg hogy lehetek mégis kövér?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm az alakom.

Egyre csak fogyok és fogyok és fogyok de egyre szarabb is lesz az alakom.

Utálok futni és ezt halál komolyan mondom.Rühellek.

Azt nagyon nem szeretnék.Biciklim nincs,kondira nincs pénzem itthon meg megunok mindent mert nem érzek erős motivációt.

Mi a szart csináljak? 1 év alatt fogytam 20!! kilót.És most itt tartok.

Sehol....

17/L


2013. febr. 28. 19:25
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Nem tudok normálisan kajálni mert anyunak hiába mondom hogy ne vegyek pizzáskiflit...most is beállíott azzal

Tegnap meg mini pizzával pedig tudja nagyon jól hogy én ilyet nem akarok enni de a csábítás annyira erős..

meg csokis műzlit....gyümölcsöt akkor hoz ha elmondom neki 6*

Mit csináljak???

2013. febr. 28. 19:26
 2/37 anonim válasza:
54%
Légy a feleségem!
2013. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Meg imádok enni..

iszonyatosan

Anyu most jött haza a boltból nem fog meglepni ha azt mondom csokis kekszel....

2013. febr. 28. 19:29
 4/37 anonim válasza:
12%
Én 170 cm vagyok és 51 kg! Nagyon vékony vagyok.. Akkor te is az lehetsz mert nincs sok különbség! szerintem csak önbizalom hiányos vagy..
2013. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
0%
Én mindennap csokit eszek! csak is azt! és nem hízok semmit se..
2013. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

pedig nem sajnos...

tényleg zsíros vagyok

Nem tudom mit csináljak mert ha most elkezdek tömegelni akkor ugye azzal együtt zsír is jön rám és még nagyobb leszek az izomtól.Utána kéne csinálni szálkásítást de az is mennyi idő....

Mi a szart csináljak hogy jó legyen az alakom??

2013. febr. 28. 19:34
 7/37 anonim válasza:
Nem tudnál küldeni magadról egy képet? vagy ilyen személyes dolgokat nem? csak, hogy megnézzem tényleg zsíros vagy-e, vagy csak úgy látod..
2013. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Miért nem mész el vele bevásárolni? Tudom, hogy ott sokkal nagyobb a kísértés, de ezt le kell győznöd. Először nagyon rossz lesz, de egy idő után nagyon büszke leszel magadra, hogy meg tudtad állni :)


1 héten át gyalogolj 2-3x 30 percet. A második héten 2-3x 45 percet. 3. héten 2-3x 20 perc futás, majd hetente növelheted 5-10 perccel, ameddig szeretnéd (pl. 1-1,5 óráig).

Fontos, hogy ne egymást követő napokon edz, hanem minden másnap. A szervezetednek kell egy kis pihenés és így talán jobban megszereted a mozgást.

Ha ez semmiképp sem megy, vegyél görkorcsolyát.

2013. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

de egyedül semmit nem tudok rendesen csinálni mert elmegy a kedvem és úgy meg nagyon rossz.

Ezért utálok futni.Lehet ha valakivel futnék aki azt mondja hogy "most akkor is eljössz futni ha belerohadsz" jobban menne de így egyedül nem.

És senki nem jön futni mert lusta dög az összes barátnőm..:)

2013. febr. 28. 19:40
 10/37 A kérdező kommentje:

Meg azt nem értem hogy akkor hogy az istenbe lehet 60-as derekem

90-es csípőm

83-as mellem

és 49-50-es combom...

Tök felfoghatatlan

2013. febr. 28. 19:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!