Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől van ez? Alig eszek...

Mitől van ez? Alig eszek mégis duci vagyok.

Figyelt kérdés

Nem koplalok, és semmi ilyesmi, egyszerűen nem tudok többet enni. reggelizni a suliban szoktam kb 10kor(egy szendvics) délben megeszek 1 almát pl, 2kor meg az órák után ebédelek, és ugy kb ennyi. esetleg még este 6 körül megeszek még egy almát vagy banánt. viszont sokat iszok, napi 1,5-2 liter víz. kakaót is szoktam inni, mikor felkelek, és lefekvés előtt (ez am nagyon hízlal?)

sportolok heti 2x majdnem 2 órát, és hetente 3 tesi órám is van.

mitől lehet hogy kicsit duci vagyok? 14/L 168 cm/62 kg. a hasamon és a fenekemen látszik a leginkább:(


2012. jan. 24. 22:34
 1/9 anonim válasza:
o.O
2012. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
?
2012. jan. 24. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

"alig eszek"


ezt azért nem mondanám. lehet, hogy mennyiségre kevésnek tűnik, de biztosan sok benne a kalória. pl. ha valaki megeszik 2 tábla csokit, 1 szendvicset és 10 deka mogyorót, az is alig eszik, nem? közben kalóriában többet visz be, mint kellene, ezért hízik.


próbáld ki egy napig (mondjuk hétvégén, mikor otthon vagy), hogy egész nap méred a konyhai mérlegen, hogy miből mennyit ettél. minden egyes falatot és kortyot, ez nagyon fontos. este leülsz és kiszámolod, hány kalóriát nyomtál be ezzel az alig evéssel... látni fogod, hogy mennyire a szükségleted felett jársz.

2012. jan. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

hát 62 kilósan pedig elég lenne azzal foglalkozni, hogy napi 3x egyél húst, lefekvés előtt is vigyél be teljes értékű fehérjét, lehetőleg minden nap telítetlen zsírokat (olajos magvak). mert ez így sz.ar. biztos hogy a szendvicsed rozskenyérből van, és tele van jó minőségű hússal, zöldséggel, de azért akkor is kéne ezekre figyelni.

én ezért nem akarok gyereket. ha valahogy úgy alakulna, hogy így enne, én nem tudom honnan ugranék de nem bírnám elviselni :$

tej ivás meg fehér kenyér helyett mehetne hús és olajos mag.

2012. jan. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A te gyereked nem ilyen lenne Aczél. Te hazajönnél a bájotek kocsmából, full agresszívan a "fújó portól" és az ilyen vitamin tablettáktól, és mivel nem állna fel ezért rajta töltenéd ki a dühödet ;)
2012. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
lökném be az edző szobába hallod belenyomnék 1g aszkobinsavat ORÁLISAN és ő is agresszívvé válna csak úgy tombolna a szobában az agresszió aztán 1,5 órán át a harcművészetek legkegyetlenebb formáit gyakorolnánk. aztán dicséret után vissza engedném barbizni a kislányomat. meg persze inna egy protein shaket.
2012. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
állat :DD
2012. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aczél szeretlek :D Nemááár nem akarsz gyereket??!! :'(
2012. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát köszönöm a válaszokat:)) Aczél xdddd
2012. jan. 26. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!