Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 2 hét alatt...

Miért van az hogy 2 hét alatt egy dkg-t se fogytam a mérleg szerint?

Figyelt kérdés
2 hete mértem magam,meg ma,és ugyanannyit mutatott,pedig nagyon vártam hogy megnézzem mennyit fogytam,mert éreztem már most hogy nem olyan szük rajtam 3 nadrágom is. És még se fogytam ezek szerint semmit.:( Lehet a mérleggel van baj,vagy most mivan? Érzem hogy fogytam de mégse :/

2013. márc. 2. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hónapig ne méricskéld a súlyod. Ha már valamit mindenképpen mérni akarsz, mérd meg a derekad körméretét. Biztos, hogy van változás.
2013. márc. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mozogtál, esetleg gyúrtál? Lehet, hogy többet fogytál mint gondolnád, és helyette jött az a várva várt izom, ami sokkal többet nyom, mint az a fránya hájacska.
2013. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első: Hát lehet.. most majd várok egy hónapot.

Második: Lány vagyok,gyúrni nem gyúrok.:D De igen mozogtam. Egyik nap futottam,másik nap bicikliztem,harmadiknap tornáztam.Mindegyiket úgy kb fél óráig. Ezt 5x egy héten,2 nap volt pihenő. Ezen gondolkoztam,de nem tudom :( Mondjuk az is igaz hogy nem ugyanazon a helyen mértem magam most,mint 2 hete,meg kajálás után kb másfélórával mértem magam. Hallottam hogy olyankor többet is mutathat.. Lehet hogy ezért,vagy inkább az izom? :/

2013. márc. 2. 13:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetőleg azonos időpontban, reggel étkezés előtt, toalett után mérd magad. És nyugi! Meglesz az eredmény.

Sok sikert!

2013. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. márc. 2. 13:27
 6/6 anonim válasza:
Második vagyok. Attól hogy lány vagy, gyúrhatsz, nagyon sok lány ismerősöm gyúr, annak ellenére hogy errefelé vannak ilyen tablettás csávók is. :) Egyébként meg már leírták a választ, sok sikert!
2013. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!