Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzasztó sokat ettem ma?

Borzasztó sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Barátnőm szülinapi buliján voltam, szóval máskor nem eszem ennyit, de most nagyon el vagyok telve, és elég sz@r érzés.

Reggel, pár db kis pogácsa, meg ropi(abból nem olyan sok), aztán két szelet( nem hatalmas) torta(egy csoki, egy málna), 2 szelet vajas kenyér. Ebédre paradicsom leves, két pici túrós amerikai palacsinta, vacsorára pedig 3 pirítós jégsalátával, paradicsommal és paprikával(ez a kicsi, Ceres négyzet alakú)


2013. márc. 3. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sok. Sőt.

Vedd hozzá, hogy az is befolyásolja, mennyit eszel, hogy mennyit mozogsz, mennyit használod a fejed. (Ha pl. valaki egész nap fekszik és alszik, annak nem kell sok energia.)

Szerintem teljesen korrekt mennyiséget ettél, én mondjuk kétszer ennyivel sem érném be. :D

2013. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mennyiségen most nem gondolkodom el, minőségre igazi rosszul táplálkozó modern ember voltál ma, szénhidrát szénhidrát hátán, aminek jelentős része liszt.


Azt értem, hogy tortáztál a bulin, de hogy utána vajas kenyérre volt gusztusod... A pogácsa és ropi után...

2013. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D igen, ez egy sz@r nap volt ilyen szempontból. De amúgy nem szoktam olyan sok kenyeret enni. Amúgy a gabonapehelyben sok szénhidrát van?(név szerint Fitness gabonapelyhet szoktam reggelire)
2013. márc. 3. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha gabonapehely, akkor főleg szénhidrát, igen. Ez elkerülhetetlen.
2013. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!