Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezekkel a módszere...

Szerintetek ezekkel a módszerekkel sikerül elérnem amit szeretnék?

Figyelt kérdés

Sajnos az elmúlt 2 évben felszedtem 5 kilót amitől (vagy legalább a felétől) szeretnék megszabadulni a "rövidnadrágos" időszakig. Tavaly is próbáltam leadni de sajnos nem ment. Fél évig jártam heti 4-5 alkalommal futni és utána mikor hazaértem mindjárt elkezdtem tornázni Rékára. Így kb 60-70 percet szántam heti 4-5 alkalommal a sportra. Természetesen odafigyeltem az étrendemre is, de sajnos nem volt változás.


Idén úgy döntöttem, hogy újra nekifogok és leadom azokat a felesleges kilókat. Mivel nekem a csípőmről és a hasamról kéne a legtöbbet leadni, ezért nekiállnék hullahopp karikázni. Szerintetek ez hatásos lehet? Nagyon sokat olvastam róla és azt mondják, hogy tényleg segít ha rendszeresen csinálom. Ezért úgy gondoltam, hogy heti 4-5 alkalommal elmegyek futni és utána hullahoppozom.

Ha odafigyelek az étrendemre és iszom mellé zöld teát (úgy hallottam segít a fogyásban), valamint elkezdek mozogni, sikerülhet végre lefogynom?

Ha vannak tapasztalataitok a hullahoppal vagy bármi más módszerrel ami segíthet nekem szívesen elolvasnám.


Rendes válaszolóknak előre is köszönöm, a bunkók pedig tartsák meg maguknak a válaszaikat. Köszi :)


2013. márc. 6. 10:06
 1/4 A kérdező kommentje:
*hullahopp/hulahopp
2013. márc. 6. 10:15
 2/4 dieta ***** válasza:
Az elszántságoddal és egy jól választott fogyókúrával az 5 kiló sem kérdés .Legyen az étrended változatos és 500 kalória deficittel 2 kilót egy hónap alatt letudsz adni.
2013. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A sógorom egy műtét miatt nem tornázhatott, de az orvosa tanácsára minden főétkezés előtt megevett egy fél grapefruitot. Így az első hónapban 2 kilót, a második-harmadikban 1,5-t majd 1-et adott le. Ettől kezdve kb napont/kétnaponta evett meg egy grap-et és így szinten is sikerült tartani a súlyát, mert a gyümölcs beszabályozta az anyagcserét és a vércukorszintet stb. Egy darab kalóriával nem evett kevesebbet int korábban és mondom, mozogni meg egyenesen tilos volt neki!
2013. márc. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Úgy tűnik, az étrenddel van a gond. Nem az odafigyelés számít. Kell egy terv, amit tartani is tudsz. Paleo?
2013. márc. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!