Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok fogyni szeretné...

15 éves vagyok fogyni szeretnék és a max szívfrekvenciám kb 200/perc ugye ahhoz hogy zsírt égessek ennek a 70-75 százalékát kéne elérnem ami 150/perc mivel és hogyan tudnám ennyire felpörgetni a szívem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
koffein béta blokkolók és megvan
2012. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Fordulj orvoshoz, ne kezdd el anélkül. Egy túlsúlyos osztálytársam meghalt nem régen, ő is fogyni akart. Nagyon sok függ attól, hogy mekkora a tömeged, ehhez milyen magas vagy, mióta vagy túlsúlyos, eddig milyen sportokat űztél, milyen az állóképességed, de ahogy mondtam a legbiztonságosabb az, ha orvoshoz fordulsz és te is vigyázol magadra.
2012. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát tudod mozogni kell...
2012. dec. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zsírt égetni elég lesz 100-120 is.
2012. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a Harcosok étrendjét. És tornázz mellé, bár a könyvben is vannak gyakorlatok. Én csak ajánlani tudom! Ha van kérdésed vagy rövid ismertetőt szeretnél, írj nyugodtan.
2012. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
6-7 éves korom óta van túlsúlyom, bár világéletemben sportoltam, 2 évet futsaloztam 2 évet kosaraztam most 3 éve focizok, jó erőnlétben vagyok
2012. dec. 27. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:

bár tele van eget verő tévképzetekkel a kérdés,amit most meg sem próbálok javítani,de ettől függetlenül a kettlebell edzés az ami a legmagasabb pulzust képes kihozni az emberből.

15 évesen a 200-220 garantált.

2012. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!