Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrások! Segítség!...

Fogyókúrások! Segítség! Sürgősen! Miért nem megy?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, fiú, és 57 kiló! le szeretnék fogyni!(mert nem igaz, hogy nem tudok egyhuzamban 20 fekvőtámaszt csinálni) akinek tapasztalta van ilyen téren, és viszonylag házilag! konditerem nincs, sportolni nagyon keveset tudok :/ max otthon (nem futógép, nem szobabicikli, max súlyzó)legrosszabb esetben koplalok. próbáltam már hogy csak gyümölcsöt eszek, azt is keveset, nem használt, meg drága is volt!( ha már itt vagyok, viszonylag olcsón)

2013. márc. 8. 21:47
 1/4 Irooonmaaan ***** válasza:
Fáradt vagyok már hosszasan írni, úgyhogy csak egy oldalt ajánlok most, ez szerintem jó ha az otthoni edzések érdekelnek: [link]
2013. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem is fog használni, hogy csak gyümölcsöt eszel. A napi legalább 1200 kalóriát be kell vinned naponta, s mivel fejlődésben van a szervezeted inkább többet fehérjék (húsok, halak) és sok-sok zöldség, saláták formájában.

A koplalással rengeteget ártasz magadnak, azt sürgősen hagyd abba! Fogyni nem fogsz tőle, mert a szervezeted tartalékol, de így nem jut megfelelő minőségű tápanyagokhoz sem, oszt pici maradsz.

2013. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A magasságod nem írtad. 57 kg önmagában nem jelent semmit.
2013. márc. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az oldalt köszönöm.


Ok, koplalni csak legrosszabb esetben akartam, de akkor már nem :D kösz mindent :).


És 150 centi vagyok .

2013. márc. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!