Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hohy tudnám legyőzni a cukor...

Hohy tudnám legyőzni a cukor iránti vágyam? Mennyi az elore csomagolt salátakeveréknek a. kalória tartalma? 20dkg

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A salátáknak gyakorlatilag elhanyagolható a kalóriatartalmuk. Ami pedig bennük van, az sohasem kerül zsírpárnába, így aztán okkal elhanyagolható.


A cukorral kapcsolatban:

természetes módon csökkenni fog az édességvágyad, ahogy lecsökkented a szénhidrát bevitelt, és ezt megszokja a szervezeted.

bizonyos tapasztalatok szerint c-vitamin bizonyos okok miatt segíthet (az édesség éhség = c-vitamin éhség elmélet).


A lelki függőséget természetes édesítőkkel (xilit, eritrit, stevia) és gyümölcsökkel lehet kielégíteni gyakorlatilag probléma, egészségkárosítás, hízás nélkül.

2013. márc. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elég sz.rul jon ki,hogy megeszek egy zacsko salátàt es utána kuldök egy kinderbuenot :D
2013. márc. 11. 18:22
 3/3 anonim válasza:
Én simán leküldtem este 11-kor egy fél liter kólát egy popkornt meg egy tábla m..lk. csokit, de amikor elkezdtem diétázni elhagytam a gyorsan felszívódó szénhidrátokat..és láss csodát, abszolút nem kívánom a nasst.
2013. márc. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!