Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyózom annak lehet köze...

Ha fogyózom annak lehet köze hozzá?

Figyelt kérdés
3 hete nem jött meg a mensesem. Fogyókúrázom. szeretném tudni, hogy járt e már így valaki, hogy a fogyókúra miatt kimaradt a menstruációja? Még mielőtt terhesnek tituláltok, 3 tesztből 3 negatív. Köszönöm, 16l :)

2013. márc. 11. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg éhező nő járt már így. Mit eszel, mit nevezel "fogyózásnak" ?
2013. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fogyókúrának nincs köze hozzá, a koplalásnak, anorexiának annál inkább.
2013. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet köze hozzá. Sajnos a menstruációt a legkisebb időjárásváltozás, a legkisebb kalóriamegvonás, egy örömhír is képes megváltoztatni/késlelteni/előbb meghozni.
2013. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogyókúrának nevezem: vasárnapot kivéve minden nap 1 óra mozgás. (zumba, futás, konditerem), Csak zöldségeket és halat, vagy csirkemellet párolva fogyasztok.
2013. márc. 11. 22:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Ember, mennyi a napi kalóriabeviteled? Magasságod? Tömeged? Testzsírszázalékod? Terhesség kizárt?
2013. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egészséges életmód mellett azért rendszeres a női ciklus.. éhezés, rossz életkörülmények mellett szokott gond lenni vele. Jó kajákat eszel, de például ha ezekből túl keveset, az lehet a probléma forrása. De nyilván nem csak táplálkozás eredetű lehet a probléma, erről beszélhetnél orvossal, nőgyógyásszal.
2013. márc. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te csak ne aggodj, én is normálisan étkeztem és sportoltam mellette, na meg úgyis kimaradt, méghozzá még szuz is voltam, és 6hónapig nem jött meg, elmentem nőgyógyászhoz, megvizsgáltak elmondták, hogy a szervezetem hirtelen sok súlyt fesztett, ami miatt, megállt a menszesz de befog állni, neagodjak mert semmi baj nincs csináltak felvételt, és mondták hogy jól tettem hogy lefogytam, mert a szervezetem egézségesebb, és az eredményeim is mind jók:)


És eközben, nem is éheztem, csk a kenyeret iktattam ki az étrendemből azt is úgy hogy csk reggelihez eszek, ebéd és vacsihoz nem és 48kg vagyok:) 163cm nekem ez igy pont ideális:)

Úgyhogy neaggodj, és max. menj el orvoshoz, ők segitenek, mert sokszor itt ráijesztenek az emberre:P

2013. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!