Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Ti hogyan fogytatok le?

167/86

15/l


előre is köszi a válaszokat!


2013. márc. 12. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

kevesebb kalóriát kell bevinned, mint amit elhasználsz.


igazából az a trükk, hogy ha egy ideig mértékletesen eszel, akkor utána átáll rá a szervezeted. de addig nehéz. mert ha megszeged, akkor nyilván nem áll át. édes üdítőket semmit. az az egyik legrosszabb dolog, fogakat is tönkre teszi.


amúgy meg nyilván sportolj. olyat ami örömet okoz. pl ezért jók a tánc jellegű dolgok, mert sok kalóriát éget el és élvezetes.


és ne halogass. már ma mozogj valamit. rakj be valami tempós zenét és hajrá. tánc és valami torna. aztán meg találd ki mit csinálnál szívesen. de közben is már otthon csinálgasd. az a lényeg, hogy olyan szokássá alakuljon a mértékletes kaja és a mozgás, mint a fogmosás. automatikusan csináld őket.

2013. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne egyél kenyeret, tésztákat, krumlpit,édességet, sós rágcsákat. egyél sok zöldéget,én délben párolva, vacsira nyersen. A zöldséghez fehérjét, délben hús, hal este pl tojást(főve)Reggelire müzli tejjel(ne csokisat, valami natúr müzli magvakkal, diófélékkel)Uzsira Joghurt, kefír szintén magvakkal, mézzel, pelyhekkel.A mozgás is fontos, olyat csinálj amit szeretsz, és az elején ne erőltetsd meg magad, hanem fokozatosan emeld a mennyiségét.Ebédre ehetsz leveseket is tészta nélkül és nem liszttel sűrített krémleveseket is akár egy kis reszelt sajttal.Én heti 1 kilókat fogytam, most 156 cm és 54 kg vagyok.
2013. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az evésen van a hangsúly nekem 30 kg lement 3 hónap alatt!!!és 2 éve tartom vissza sem hízok! most 60 kg vagyok!!! lényeg hogy ne egyél semmi kenyeret édeséget ...ami hízlal...... reggel egy pl rozsos péksüti délbe egy szelet hús délután gyümölcs 6 után no kaja minden nap 1 óra torna egy héten legalább 2 napot pihizz nekem ez jött be!!
2013. márc. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!