Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Nikca kérdése:

Mit tanácsoltok, hogyan fogyjak le 3-4 hónap alatt 25 kg-t? Aztán még majd 25 kg-t?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok és 119 kiló.2 éve 2 hónap alatt fogytam 18 kg-de 25 jött vissza. Most újra elkezdtem fogyózni. Általában salátát eszem reggelire, gyümit és án roston csirkemellett savanyúsággal délután. Cukormentes üdítőt iszom 2 naponta (Hohes C, Watt Ligt. ) Ez baj? Vagy lehet inni?Milyen tornát javasoltok ehez a súlyhoz?
2012. júl. 19. 10:45
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
28%
Egyél mindent míg eddig, de fele annyit és este 6 után már ne egyél semmit.
2012. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
0%
krematorium....
2012. júl. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
én este 22.00-ig dolgozom és általában 6 és fél 7 körül tudok enni,akkor szoktam roston csirkét,savanyúsággal.
2012. júl. 19. 10:51
 4/57 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék kérni!Légyszi....miért olyan nehéz ez?
2012. júl. 19. 10:56
 5/57 anonim ***** válasza:
82%

b+ első de nyomi vagy ,este 6 után semmit szarságot felejtsétek már el.

Am mozogj napi 40 percet pl sétálj tempósan és egyél ugyanannyit.

2012. júl. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
0%
lusta pcsa vagy vagy b+,orvoshoz menj dietetikushoz,aki segit ne a neten irkälj itt csak
2012. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 A kérdező kommentje:
Miért lennék lusta pi...?Azért mert nincs pénzem arra,hogy azt az értendet tartsam be esetleg amit egy dietatikus összeállít?Vagy mert minden orvos azt mondja,hogy fogyni könnyű...Azért kérdezlek titeket,mert azt hittem kapok némi normális válasz is...
2012. júl. 19. 11:08
 8/57 anonim ***** válasza:
1%
nincs penzed?nehez elhinnem hohy 2 szelet kenyertöl hiztäl el
2012. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
90%

Szia!

hajrá, de ne fogyózz állj át egy másik életmódra.

Nem kell semmiről lemondanod, egyszerűen egyél kevesebbet mint amit eddig ettél, és mozogj mellé olyat amit szeretsz.

Lassan egyél, jól rágd meg a kaját, akkor hamarabb észreveszed hogyha már teli vagy. Próbálj reggel CH bevinni és ne este , de ne keseredj el ha nem így alakul. Ne görcsölj rá a dolgokra. Igyekezz inkább zöldség köretet enni, és gyümölcsöt nassolni. De nem jelenti az hogy le kell mondanod egy kis csokiról vagy fagyiról ha arról van szó. De ha mondjuk reggel már lecsúszott egy croissant este már mondj nemet a fagyira. Figyelj oda mennyit eszel, ha érzed már nem vagy éhes, állj meg tedd el a kaját. Ne legyen otthon sok cukros kajád így kisebb a kísértés :)

Tornázz ( neten van sok hasznos dolog), sétálj, ha tudsz sétálj el munkába, vagy ne lifttel menj az emeletre. Elemében változtasd meg a gondolkodásod az életedről. Én is ezt teszem és pl tegnap úgy sikerült h croissantot vacsiztam, mert így jött ki a lépés. De aznap nem ettem többet a kelleténél és úsztam is így nem fogom magam a kútba vetni , mert ch dúsan vacsiztam. No para ne görcsölj sokat.ű

Még egy tipp: nézegesd a kalória értékeket és egy idő után nagyjából be tudod lőni miben mennyi lehet.

2012. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy. Egyszer már megszívtad, legalább tanulj belőle. Ha megint lefogysz 18-at (vagy 25-öt), ismét többet hízol majd vissza. Jojó effektus, olvass utána.

A Hohes C NEM CUKORMENTES, ugyan nem tartalmaz HOZZÁADOTT cukrot, de attól még van benne cukor, meg kalória is bőven (annyi, mint a cukros kólában). Ráadásul nem is egészségesebb, mint más üdítő, mert sürítményből készül. Lehet kapni "frissen préselt" leveket, az Aldi narancs hűtőpultból 1 liter 500 Ft, ill. a Sió 3 literes dobozos meggy, alma, körte 1500 Ft 3 liter - ezek nem egészségtelenek, és még megfizethetőek valamennyire, lehet inni 2 dl reggelire, de ebben is van kalória.


Ha úgy döntesz, hogy a 25 kg-t 1 év alatt akarod leadni, magyarul ésszel, akkor szólj, több segítséget fogsz kapni.

2012. júl. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!