Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azt olvastam hogy az egy jó...

Iansomerhalder kérdése:

Azt olvastam hogy az egy jó diéta, ha 6óra után már semmit nem eszünk, viszont előtte bármiből és bármennyit ehetünk:D ez télleg jó lehet? Beválhat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 21:33
 1/7 anonim válasza:
életmód függő. mondjuk, aki éjszakára jár dolgozni, és délután 4-kor kel fel, annak kicsit cinkes 6 után nem enni. :D de amúgy tényleg jó ötlet. :) csak ne feküdj le éhesen, mert az sem jó. szerintem a legjobb diéta, ha sokszor eszel egy nap, de mindig keveset. én például, ha 7-10-13-17-kor eszem, akkor fogyok. egyén függő.
2013. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja értem, rendben, akkor azért kipróbálom, köszönöm szépen!:)
2013. márc. 15. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem igazán nevezném diétának, csak egy önkényes szabálynak... Nyilván nem alkalmas mindenkinek, de ne is várj tőle sokat. Ha teleeszed magad mindenféléből hatig, akkor mi a csudától fogynál mágikusan?

Van, akinek megfelelő, van, akinek nem, de fogyna tőle, s van, aki nem is fogyna és rosszul is érezné magát (én. felkelés után nem tudok enni, pici a gyomrom, gyakran eszem s többnyire 3-kor fekszem).


Ha nemcsak a fogyás, hanem az egészség is a cél, akkor különösen érdemes odafigyelni, hogy 6 előtt mit eszel...

2013. márc. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van alapja,persze ha napközben csak zsíros kajákat és sütiket eszel ezzel sem érsz el sokat,de én normál étrenddel úgyhogy 6 után nem eszek már jó pár kilótól megszabadultam,de tény hogy nem mindenki tudja tartani ezt munka és életmód miatt
2013. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem ez nem jött be, sosem bírtam ki. Pedig sokszor fogyóztam életemben, és folyamatosan figyelek, hogy mit eszek, de a vacsora azért is szent, mert akkor van időm normálisan enni.
2013. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha bármit eszel bármilyen mennyiségben, akkor akár hízni fogsz.
2013. márc. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Emésztés, anyagcsere kérdése. Fiataloknak jobban bejön az ideiglenes böjt (délután és másnap reggel között), de az eredmény verhetetlen. Aki sz.arul eszik, annak idővel löttyedt teste lesz, lehet egy darabig sikerül fogyni, igényszint kérdése ki mennyire akar szép (egészséges) testet.
2013. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!