Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcs salitol fellpuffado...

A gyümölcs salitol fellpuffadok, de nagyon. Föleg ha tezsek hozzá túrót. És ha csak simán gyümit eszek, de sok félét akkor is felpuffadok. MITÖL VAN EZ?

Figyelt kérdés
Szerintem abban van a baj hogy rengeteget eszem, pl 2 oriási barack, 2 körte, 6 szilva, és még egy fürt szölö és lecsúszik egy uzyonnánál. Mert ha csak egy barackot ezsem, akkor nem történik puffadás.
2009. szept. 15. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mintha meg is válaszoltad volna a kérdésed.
2009. szept. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem is ...:)
2009. szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jaja szerintem is.. de am én is ugyanigy vagyok. nagyon sok gyümit meg tudok enni egyszerre. aztán utána akkora hasam lesz, mintha terhes lennék:( de szerencsére hamar lemegy ez a has:)
2009. szept. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Enegm alapvetőe nem zavar íakkor hogy felpufíd a has. De nem hízok ugye? Mármint hogy ok akkor felvan puffadva, de az igazábol még ugyanakkora.
2009. szept. 15. 18:37
 5/7 anonim válasza:
Ne turót tegyél rá, hanem kefirt, jughurtot, az laza, és ha fogyni is szeretnél, akkor mindig mindent akkor hagyjál abba, amikor a legjobban esik. Meg kell tanulnunk helyesen enni, és igyál sok vizet, ha éhes vagy igyál meg egy pohárral, vagy kettővel, nem fogsz olyan sokat enni utána, és ez is fogyaszt, meg sok minden. Én is most kezdem tanulni segitséggel, néha nehéz, de megérik, ha látod az eredmény utána.
2009. szept. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én minden gyümölcsöt meghámozok, úgy sokkal kevésbé puffaszt.
2009. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A Sok fontos vitamint :P
2009. szept. 15. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!