Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ilyenkor mitévő legyek? Vajon...

Ilyenkor mitévő legyek? Vajon mennyi a?

Figyelt kérdés

Fogyóztam kb fél-3/4 évig. Mozgással (volt hogy heti 5-6 alkalom is), nem eszement őrült "egyél-napi-200-kcalt" diétával. Biztos ment le egy minimális izomveszteség (meg persze víz is) de főképp zsírt vesztettem, aránylag optimális idő alatt a leadott súlyokhoz viszonyítva.


Lefogytam. Nem keresek mentséget, őszintén bevallom: abbahagytam a mozgást, és elkezdtem nagyon sokat enni. Szemét kaját. Mekis kaját. csokit, stb...


Ma reggel megmértem magam: kb 8 kgal mutatott többet... tisztában vagyok vele, hogy ez nem 8 kg zsír hanem van megkötött víz, salakanyag bennem... de úgy kb mennyi lehet a zsír?

Mondjuk 1,5 kg a salakanyag

kb 2 kg a víz... feljöhetett kb 5 kg zsír?


Ismét el akarok kezdeni sportolni és diétásan enni. Szerintetek 1 hónap elég hogy visszanyerjem a régi formám vagy több kell? (okok lentebb)


2013. márc. 17. 09:15
 1/2 A kérdező kommentje:

Ennek az a története, hogy elmentem egyetemre tanulni. Kollégista lettem. Több alkoholt fogyasztok (mint tudjuk az alkohol hízlal) mértékkel persze!! többet eszek, Pesten több a meki, kfc és a többi... ha belefér az időmbe melózok hétvégente de nem mindig.


Szeptembertől kezdve kezdtem el "rosszul" kajálni. Híztam, majd leadtam a felszedett kilókat (futás, konditerem + helyes táplálkozás) így kb január elejére visszanyertem az álomsúlyt.


Utána megint elkezdtem rosszul kajálni... kb. január óta megint rengeteg mekis kaját eszek meg csokit ilyesmiket...

mennyi lehet a max zsír ami feljött? 5 kg tiszta zsír lehetséges hogy feljöhetett?

december óta sajnos nem sportoltam...

2013. márc. 17. 09:20
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb 5 kg zsír lehet jól gondolod.
2013. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!