Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak 400kcal-t eszek 1 nap...

Ha csak 400kcal-t eszek 1 nap de az zöldség és fehérje avval lehet hájból fogyni? (+mozgás)

Figyelt kérdés

Nem az kérdés, hogy nem lehet vele megélni, elfáradsz, stb.

A kérdés arra irányul hogy hájból lehet-e, úgy hogy közben izmot nem veszítünk nagy mértékben.



2013. márc. 15. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lehet, de izomból nagyon sokat fogsz veszíteni. Viszont egy kibas.zott zombi leszel.
2013. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mennyi idő alatt lehetek zombi *-* ?

És az izomvesztés nagyon súlyos lenne?

2013. márc. 15. 21:00
 3/13 poiu ***** válasza:
Nem lehet, izmot is fogsz veszíteni. És mivel a jojóval a zsírt szeded vissza, hájas gebe leszel.
2013. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Értem a logikádat, de a testé más. Az nem úgy gondolja, hogy na, beköszöntött a hét szűk esztendő, nosza éljük fel gyorsan a zsírtartalékokat és aztán jöjjön az izom, még az éhhalál előtt. Az izom nagyon energiaigényes, inkább azt építi le és átáll takarékos üzemmódra, hogy minél tovább életben maradhass ennyi étellel is. Ez igazából nagyon dicső, heroikus küzdelem a részéről, nem kéne ilyesmikre kényszerítened. Nem fair és eléggé veszélyes is. Fene se tudja, az emberek jelentős része nem fél attól, hogy megvonjon magától fontos anyagokat, amik a teste bonyolult működéséhez kellenek.

A zöldség és fehérje pedig remek, de zsír is kell, tudtommal ez nem úgy megy, hogy hát vegyen a raktárakból...

2013. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
500kcal-val csökkentsd az energiaszükségleted egyenlegét, úgy hogy a fehérje mennyiségg meglegyen, hogy ne veszíts izom tömeget, és végezz kardiomozgást!
2013. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nekem valahogy nem kell a lassú egészséges fogyás. Lehetetlen számomra. Ha abba egy kis nasi jön simán elmarad a fogyás.

Nekem drasztikus kell. Mind1 mennyire kevés kaja. Csak ne veszítsek izmot.

A 1500 kcal túl sok...

2013. márc. 15. 21:24
 7/13 anonim ***** válasza:

400 kcal???


aerob mozgással ehet zsírt égetni.


Én csak a péksütiket egyéb ch-gazdag köreteket hagynám el, meg az édességet és máris leadod mozgás mellett a kilókat.

2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a drasztikus fogyogyókúrákkal az a gond, hogy amennyit leadtál a duplája jön vissza.


Nem élhetsz életed végéig napi 400 kcal-án.

Olyan egészséges étrendet kövess amit életed végéig tudsz csinálni. És ne drasztikusan hanem fokozatosan állj át, mert a szervezeted pánikrohamot kap és a kövi héten már megint semmi eredmény.


Én csak heti 3x-i mozgással és új ma is használt étrenddel össz 50 kilótól szabadultam meg.

2013. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
negyed óra - fél óra szaladgálás és ugrálás a szobámban esetleg ugrókötelezés de ez minden nap 1szer, segíthet?
2013. márc. 15. 21:47
 10/13 anonim ***** válasza:
A válasz: NEM. Nagyon nagy NEM.
2013. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!