Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudna itt normális ember is...

Tudna itt normális ember is választ adni vagy csak megszállattak vannak?

Figyelt kérdés
Kezdjek bele egy diétába? és ha végeztem akkor is figyelgetnem kell mindenre? Normális életet akarok már !!!!
2013. márc. 20. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
VÁÁÁÁÁÁ ÓRÜLLT VAGYOk IGENNNE!!! NEEEEM
2013. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve minősíted a válaszolókat és ezek után komoly válaszokat vársz?
2013. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a diéta nem jó megoldás. Életmódváltás a nyerő :) Figyelj az ételek minőségére és a GIre. Figyeld, hogy mit, mivel és mikor eszel. Sportolj. Hamar hozzászokik a szervezeted és nem is kell már figyelned, mert alapból menni fog a dolog. hiányozni fog pl ha nem tornázol. Így szép lassan, szép alakod lesz és egészséges leszel.
2013. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk?nem ismerünk téged, miért mi döntsük el, mibe kezdj bele?


igen, figyelned kell, hacsak nem akarod elölről kezdeni az egészet és újra kiírni a kérdést.


mi tart vissza? csak te szabályozod az életedet, minden ellen lehet tenni, ha igazán akarod (tapasztalat)


TESSÉK, KAPTÁL NORMÁLIS VÁLASZT EGY NORMÁLIS(?) EMBERTŐL!

2013. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dieta ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az oka a diétádnak.Diétázni az orvos javaslatára egészségügyi probléma miatt kell.Egészségesen fogyókúrázni a megszokott változatos étrenddel lehet. Bár van sok divat diéta de ezeket nemigazán lehet egészségesnek nevezni.Az egészséges étrend 55% szénhidrát 15% fehérje és maximum 30% zsír.Ezt bizonyos határok között változtathatod .
2013. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Eleinte normális voltam, de pár hét GYK-függőség után, amit jórészt ebben a kategóriában töltöttem... Már sosem leszek a régi.

De van, aki élből hülyébb, mint én valaha is lehetek, de azok inkább kérdeznek.


Én is normális életet akarok. Most sem figyelek mindenre, de életmódot váltottam, remélem, az elég lesz, mert maga az új életmód tetszik, élvezetes (jelent némi kihívást, de azzal nincs baj, megoldom) és olvasmányaim szerint az egészségemnek is csak jót tehet :)


Elóször is nem árt informálódni. Sok kérdező szeretne tálcán kapni megoldást (nem azokról beszélek, akik próbálkoztak, de elbizonytalanodtak és tippeket, megerősítést kérnek, hanem akiktől minden igyekezet távol áll), de ugye, ide írnak mindenféle emberek, s még ha megvilágosodott bölcs is valaki, az eszmélés alacsonyabb szintjén elhelyezkedő embertársának nem feltétlenül emészthető a mondanivalója. De elég távol állunk attól, hogy a bölcsek adjanak tanácsokat, a többiek pedig szerényen hallgassanak.

Én nem hiszek csak úgy senkinek, az bizonyos. Úgysem való ugyanaz mindegyikünknek...

2013. márc. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!