Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi hány hasizom gyakorlatot...

Napi hány hasizom gyakorlatot kell csinálni ahhoz hogy már legyen eredmény? És hány hónapig? 15/lány

Figyelt kérdés
Fogytam 4 kilót és most már csak a hájat szeretném ledolgozni.

2013. márc. 23. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:

nem a hasizomgyakorlattól lesz kockád, hanem a megfelelő diéta és a kardió vagy aerob mozgástól! a hasgyakszik csak ráadások, de nem azok fognak eredményt hozni.

nekem 3-3,5 hónap alatt sikerült kockákat faragnom az úszógumimból.

2013. márc. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A háj ledolgozása szintén fogyás (diéta) ami helyileg nem megy bárhogy is szeretnéd, a hasizomgyakorlat hasizmot fejleszt, vagy fogyás alatt segíti az izom megtartását.
2013. márc. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

15 éves lány, nagyon gyorsan tisztába kellene kerülni pár dologgal.. Nem mind lesz szép, de próbálj tanulni abból amit írok.


1. Bármennyi hasizomgyakorlatot csinálsz, nem fogsz sokat előbbre jutni. Azért, mert nem biztos, hogy ismered a legjobb gyakorlatokat az erős törzsmerevítő izomzat eléréséhez (a végtelen sok felüléssel meg csak a hátadat készítenéd ki) helyi zsírégetés pedig nincs.


2. Fogytál 4 kilót, és hájat szeretnél ledolgozni. Na most a hájat nem ledolgozni kell, hanem 'lediétázni'. Ha fogytál, és háj van rajtad, akkor szerinted mennyire volt hatékony a fogyásod. Ha háj van rajtad, akkor mégis miből fogytál?


3. Nem teszek fel több zavaró kereszt kérdést... Egyél sok zöldséget, húsokat. Kevés gyümölcsöt, és SEMMI kenyeret, zsemlét, tésztát, krumplit, rizst, tejet, cukrot, joghurtot, kefirt, müzlit, rozsos lónyálat, zabfalatos szuper kekszet stb. (ez mind gyakorlatilag tej és cukor meg liszt).


Ennyire figyelj oda. Hogy hány hónapig? Hát attól függ. Ha fogyni akarsz és egészségre törekszel, akkor szigorúan betartod, és életed végéig. Ha nem érdekel annyira a fogyás / egészség, akkor nem leszel szigorú magaddal, és csak pár hónapig figyelsz oda az étkezésedre. Csakis a te döntésed, igényeid kérdése.

2013. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már nem tudok miből fogyni. már a karomból is meg mindnenhonnan fogytam. amugy nem oriási hájrétegeim vannak csak egy kevés .. épphogy összetudom csippenteni. nem kell kioktatni köszönöm
2013. márc. 24. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:

ha épphogy össze tudod csípni, az csak bőr, nem??

én rendesen meg tudom markolni a hasam alját, mégis kilátszanak a bordáim és a gerincem is végig.

2013. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy túlspirázod egy kicsit a dolgot, na meg ha mindenképpen zavar akkor menj el konditerembe, először tömeget növelj (ezzel némi zsír jön fel sajna) de ha nagyon precízen kajálsz akkor kompenzálja a minimálist zsírosodást az izom növekedése, utána jöhet egy szálkásítás.

Ja és nem leszel marhára izmos testépítőnő ha nem szedsz szteroidot attól nem kell félned, alapjáraton egy nő tesztoszteronszintje 1/10-e 1/30-a egy férfinak és bizony férfiaknál se 2 hét az izomnövelés, tehát gondolhatod.

2013. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
Egye az ember a kis zöldségét és húsát, és egészséges lesz. Ennyire bonyolult.
2013. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ennyi okoskodó hülyét egy helyen! 🤦🏽‍♂️
2021. júl. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!