Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hatékonyan...

Hogyan tudnék hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés
163cm kb 60kg vagyok, és inkább valami videokat netes tornákat néznék, amik beváltak ténylegesen! ételek is érdekelnek reggeli ebéd vacsi mikor mennyit stb csak ezek a nagyon drága diétás full egészséges kaják megfizethetetlen áron..nem jó:S mert öten élünk egy háztartásban és egyedül én szeretnék "fogyni" leadni kilókat, formálni magam. És nincs keret mindenféléket megvenni sajnos külön a többi 4-nek meg rendes kaját. Futás mellett mit ajánlotok?! Köszi előre is
2013. márc. 26. 22:59
 1/4 anonim válasza:
mozgás, testedzés!!
2013. márc. 27. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend nélkül kizárólag mozgással nem fogsz lefogyni. Lehet nem drágán is normális étrendet enni. Pl. a káposzta, cékla stb a legkevésbé sem mondható drágának, a tojás is remek fehérjeforrás.
2013. márc. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jön a tavasz, a friss zöldségek évszaka. Felejtsd el a kenyeret és a cukrot és a müzlit és a tejet is. Ha ezeket kiiktatod és beviszed az étrendedbe a tojást, halat, húst (bármilyen, az sem mondhatod, hogy drága mert nem kell megvenni a legdrágább csirkemellet) és a zöldségek tárházát, akkor fogsz fogyni. Ha csak hitegeted magad barna kenyérkékkel és teljes kiőrlésű tésztácskákkal vagy netán pufi rizsekkel, akkor nem lesz látható eredmény.

A zöldség nagyon egészséges, diétás és még sem drága. Tegnap 300 ft-ért vettem 3 kg káposztát, mellé vágok egy kis sárgarépát és finom, egészséges köret lesz a husi mellé délben.

Nincs lehetetlenség, csak tehetetlenség. Sok sikert.

Ezt jó ha elolvasod és megfogadod: [link]

2013. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek. és igyekszem ! :)
2013. márc. 27. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!