Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam, hogy...

Hogy vegyem rá magam, hogy visszatérjek a jó útra?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi kb 3 hétben eléggé eleresztettem magam, nem is tudom, hogyan. Előtte könnyen ment minden, de kicsit "belefásultam" vagy nem tudom, nehezebb tartani azt az életmódot, amit elkezdtem.

Rossz, mert mostanra eljutottam oda, hogy szinte senki sem támogat. Amikor elkezdtem, mindenki el volt szállva, hogy milyen ügyes vagyok, kitartó, stb. Most meg mindenki csak etetne, csokikat vesznek, meg finomságokat készítenek. Tudom, hogy nem muszáj megenni, de nehéz ellenállni. Ez is rosszul esik, mármint hogy már nem igazán vannak rám tekintettel:/


2013. márc. 28. 14:02
 1/3 poiu ***** válasza:
Kevés az info. Ha valami extrém kalóriamegvonásos diétára szántad el magad, akkor ne csodálkozz, ez természetes. Szóval mi az ábra, amúgy meg a túrónak kéne bárkinek tekintettel lennie a túlsúly problémádra? A Te problémád akkor is, ha anyukád okozta.
2013. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy anyukám okozta? Nem írtam ilyet sehol,ne kombinálj. Azt írtam, hogy elég zavaró, hogy állandóan veszik az édes cuccokat, amikor tudják, hogy nem fér bele az étrendemben.

Teljesen normális ditétát kezdtem, nem valami 500 kalóriás baromságot.

2013. márc. 29. 09:28
 3/3 poiu ***** válasza:
OK. Ez esetben nem javasolható a kalóriaszámlálós diéta. Paleózz, esetleg Arkins vagy Dukan. Kitehetsz egy papírt arról, hogy mit nem eszel, és azt ne edd meg, ha a szádba próbálják tömni, akkor sem. Tapasztalatból mondom, az első két hét után nem lesz nehéz megállni, sőt némi undorral fogod szemlélni családodat, ahogyan tömik magukba a mérget.
2013. márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!