Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy változtassak az étrendemen?

Figyelt kérdés
Lusta is vagyok, de a mozgásra még nagy nehezen rászánom magam, viszont azt sosem tudom megállni, hogy ne egyek egy kis csokit, egy kis sütit (főleg, hogy van egy cukrászdánk). Kevesebbet és kevésbé hizlaló ételeket kellene ennem, de nem tudom magam rávenni. Szeretnék leadni 10 kilót. Nem az számít, hogy gyorsan, csak sikerüljön. De hogyan?
2013. febr. 18. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van időd, mozogj kétszer annyit.
2013. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod rávenni magad, tőlünk mit vársz? Hogy mi majd ráveszünk?

Maradj dagi, ha nincs akaraterőd!

2013. febr. 19. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ne diétázz, vagy ne ne egyél, attól nem fogysz, és instant visszahízod ahogy vége a diétának, ha tényleg fogyni akarsz, mozgás nélkül nem lehet.
2013. febr. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

En eddig alig ettem zöldseget. Mert hogy az nyulkaja... Amit megettem, az a paradicsom, paprika, uborka, repa, borso. Ennyi. De ma salatat meg retket ettem a reggelihez. Tegnap turmixolt brokkolit... En magam is meglepödtem. De csak ennyi kell. Egy kattanas, hogy "bakker, ha le akarok fogyni, akkor bizony ezeket kell enni, ez van...". Szoval ezt eszem. Nem szerettem meg, de fokozatosan szoktatom magam az uj izekhez, es mondok le a regiekröl. Egy döntes az egesz. :)

Sok sikert!

2013. febr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!