Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér a lányom?

Kövér a lányom?

Figyelt kérdés
A lányom 170cm, 15éves és 65kg. Alma típusú ő is és én is, mármint főleg hasra hízunk. A combja 56cm, csípője 98cm, hasa 85cm. Sportos lány, sokat fut, de szerintem egy picit duci. Eddig nem láttam, hogy mekkora hasa van, mert mindig behúzza, de tegnap mikor egy régi nadrágját próbálta leült és kilátszott a hasa. Szűk nadrágból jobban látszott és oldalt is meg elöl is eléggé kibuggyant. A két évvel ezelőtti nadrágja már be sem érte. Teljesen ledöbbentem, nem tudtam, hogy ilyen valójában a hasa. Megkérdeztem tőle, hogy nem érzi-e úgy, hogy picit kikerekedett és felháborodva kiabált velem. Mondanátok olyan dolgokat, bármi "csínyt" vagy nem tudom, amivel ő is belátja, hogy duci? Köszönöm!
2013. márc. 28. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Az,de amíg ő nem akar rajta változtatni te sem fogsz tudni.. Ha már zavarja fog segítséget kérni..
2013. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
főzz egészségesebben.. sok sali, hús, zöldség, főzelék... nem kell desszert, kenyeres cuccok... reggelire csinálj neki egy gyümölcssalátát, váltson az egész család teljes kiőrlésű kenyérre. menjetek el biciklizni, közösen mozogni..túrázni, úszni... szerintem a súlya nem vészes, a pocija meg el fog tűnni, ha mozog és nem eszik gagyi kajákat.
2013. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 15!!!! éves lánynak nem lenne eleve normális, ha beleférne a KÉT év elötti, azaz 13!!!! éves kori ruhájába!!!!
2013. márc. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Én édes istenem, hogy az istenbe lenne kövér? Van egy kis pocija, na és? Nincs sehol se megírva, hogy mindenkinek deszkának kell lennie, és 65 kg ekkora magassághoz tökéletes. Mellesleg 15 éves, fejlődésben van, nem csoda ha kinövi a ruháit.

Mi lesz ezzel a világgal...?

2013. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
jézusom,hova fajult a világ? te,mint ANYA képes voltál lekövérezni a TIZENÖT éves LÁNYodat,aki nem kövér?? ne haragudj,de milyen ismereteid vannak a serdülő kori lelki sérülésekről?? még szép,hogy kiabált... NEM DUCI
2013. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
inkább most kövérezze le és figyeljen magára vagy 5 év múlva azon kapja magát hogy már 100 kg. én megértem.
2013. márc. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hármas válaszadó elmondta a lényeget.
2013. márc. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
40%
A 85-ös poci tényleg nem kicsi...Szerintem is próbálj meg egészségesebben főzni és te is egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, mutass példát! Megijedni viszont nem kell, annyira nem vészes, inkább arra kéne figyelni, hogy a jövőben ne hízzon tovább.
2013. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez elég durva. Kérdező, az én barátnőm 17 éves volt, és nála úgy kezdődött a fogyókúra, hogy az anyja, ugyanazt csinálta, amit te. Később anorexiás lett, és bele is halt két év alatt. Nem megijeszteni akarlak, de én 168 cm vagyok, és 68 kiló, és nem vagyok kövér, szóval meg tudom érteni a lányod reakcióját, én is kiakadtam volna. Ráadásul erre most nagyon érzékeny, olyan korban van, szóval vigyázz ezzel. Többi válaszoló jól mondja, figyelj oda milyen ételeket adsz neki, és ne vidd túlzásba, a lányod NEM kövér!
2013. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
74%

Azért ezt nem kellett volna, szerintem...én is ennyi idős vagyok, és szintén 65 kg. Nekem a csípőm hájas, meg hátul a fenekem felett, kiakaszt.:s...nem eszek kenyeret, édességet, meg tornázok. Majd csak eltűnik. 1 évvel ezelőtt 75 voltam, ha a lányod nem tetszik magának, majd alakít rajta..

Nekem folyton beszóltak a családból, hogy "jó dagi vagy" meg mit tudom én. Hát rohadt sz@rul tud esni (mondjuk igazuk volt, de akkor is)...most meg állandóan azzal jönnek, hogy "miért nem vacsorázol? Csak ennyit eszel? Mi az a sz@r amit eszel?"...rohadt unalmas hallgatni..

2013. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!