Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fogyni gyorsan...

Hogyan lehet fogyni gyorsan egy kamaszlánynak egészségesen?

Figyelt kérdés
71 kg vagyok és 167 cm és leszeretnék adni legalább 5kg (főleg a combról).
2013. márc. 28. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Azt meg megkegyezném hogy azt hogy honnan fogyj jobban, nem tudod elősegíteni semmivel, de eltűnik az idővel ha diétázol.


Na ma nagyon rendes vagyok mert nem is mondtam hogy helyi zsírégetés 1000000000x-odjára sincs, meg hogy ilyen kérdést naponta feltesznek 3x, meg azt se ha ehhez lusta vagy akkor esetleg fogyok én helyetted.

2013. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biciklizéssel,5 kilót elég gyorsan le lehet adni,ne egyél:

szénhidrátokat azaz tészta krumpli fehér kenyér

zsirokat azaz vaj,disznóhús stb

cukros cuccokat azaz csokoládé,torta,sütemény

nem kell éhezni ha éhes vagy ezeket kivéve eheted.sok sikert

2013. márc. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

#2: Szénhidrátot közel lehetetlen nem enni s nem is csak ezek a szénhidrátban gazdag ételek... Zsírra szüksége van a testnek, s ha valamiért be akarod sorolni a disznóhúst valahova, az inkább fehérje, mint zsír...


Kérdező: Minek akarsz gyorsan fogyni? Fogyj lassan és eredményesen. Nincs akkora súlyfelesleged, hogy ne viseld el még akár pár hónapig... Bár nem tudom, Neked mi a gyors. Kaptál választ az első hozzászólásban, próbáld követni és fogysz, ahogyan fogysz. Nem tudhatjuk előre, hogy mennyire könnyen fog menni.

2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
2013. márc. 29. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!