Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A koliban, hogy tudnék fogyózni?

A koliban, hogy tudnék fogyózni?

Figyelt kérdés
Kollégista vagyok, sajnos a kaja amit ott kapok nem épp fogyókúrás... hogyan tudnék mégis megszabadulni pár kilótól a koliban? Légyszi írjatok!!!!
2009. szept. 19. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy, hogy csinálsz magadnak...
2009. szept. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem eszed meg.

Másik verzió: Nagyon keveset eszel belőle.

3. verzió:

CSinálsz magadnak kaját. Piacról zöldségfélék salátának, ilyesmi.

4. verzió:

megeszed és jársz aerobikolni, sportolni, ilyesmi

2009. szept. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előzőnek. még azt is csinálhatod,ha van rá lehetőséged,hogy elmész egy étterembe enni,és ott eszel csirkét/pulykát salátával.
2009. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Pff, látszik nem voltatok az életetekben kolisok. Azt hiszitek olyan könnyű azt mondani, hogy oké, akkor én nem eszem, majd csinálok magamnak? Kidobjon tizen x ezer forintot feleslegesen. Barmok... pff...

Én úgy csináltam, hogy mindent ettem, amit kaptam, de kenyeret nem ettem hozzá, vittem helyette le ilyen pufit vagy mit. És soha nem ettem meg az egészet, kb csak a háromnegyedét. Este tornáztam a szobában, és heti 2x 1 órát konditeremben tornáztam kardióedzéssel. Nekem így sikerült. Jah, itthon meg persze ugyanezt csináltam, nem ettem kevesebbet, vagy bármi, amit anyum főzött, abból ettem mértékkel.

Sok sikert.

2009. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még kihagytam, hogy táncolni is jártam, szal minden napra volt egy kis mozgás. Ha nem akarsz pénzt beleölni, akkor járj el futni, vagy lépcsőzz sokat, vagy próbálj a suliba gyalog járni, ha elég közel van.
2009. szept. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16:27, persze, mi vagyunk barmok, nem is te.:) Idióta változtass már a stílusodon. Én voltam kolis és érdekes módon tudtam magamnak kaját csinálni, szerintem sehol sem köteleznek arra, hogy fizess az ottani kajáért, abból a pénzből meg lehet vásárolni. Hülye...mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.
2009. szept. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló. Én sem akartam fizetni érte, mert 90 naposozni akartam, de azt mondták, hogy muszáj garantálniuk a napi 3 étkezést, akkor sem térnek el ettől, ha én kérem, akkor sem, ha anyum, mivel akkor még kiskorú lévén ő dönt helyettem.

Szóval te vagy a hülye, nem én, mert gondolom nem a mostani kolis rendszerben éltél.

2009. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nálunk nincs koli díj, csak a kaját kell kifizetni, azt meg muszáj :S szóval tényleg nem akarom "potyára" fizetni, meg nincs is pénzem külön kajára, étteremre
2009. szept. 19. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!