Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esélyem 10 kg-t leadni...

Van esélyem 10 kg-t leadni június-júliusig?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, 165cm és 60kg... nagyon dagadt vagyok és minimum 10kg-t le akarok adni! az egészséges táplálkozás (zöldség, húsok) és heti 2x20 perc Rubint Réka torna és 1x75 perc tollasedzés (elején bemelegítő futással, utána viszonylag laza játékkal) elég? többre nincs időm sajnos! nyáron még beiktatnám a futást is.

2013. márc. 30. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
igen, le lehet adni addig.
2013. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Inkább lassíts! 0,5 kg/hét elegendő. Mire visszamész a suliba szeptemberben éppen formában leszel.
2013. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem én, de nyáron kell fürdőruhában strandolni és emiatt nem merek kimenni a partra... félek még 50 kilósan se fog menni...
2013. márc. 30. 12:15
 4/4 anonim válasza:
Szerintem simán jól nézel ki, nem muszáj mindenkinek ultravékony barbie-babának lenni. A fürdőruha se kötelező, járj naturista strandra !
2013. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!