Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves lány vagyok,163 cm,55...

16 éves lány vagyok,163 cm,55 kg és 6-7 kg-t szeretnék leadni minél hamarabb. Ezt hogyan kivitelezhetném?

Figyelt kérdés

Elég sok kenyeret, zsemlét, péksüteményt fogyasztok. Rengeteg helyen olvastam, hogy ezeket nem szabad enni, de nekem körülbelül ez nélkülözhetetlen. Suliba nem tudok más kaját vinni, csak szendvicset. Vagy mit vihetnék ahelyett? Miből kéne sokat és miből nagyon keveset ennem, hogy elérjem a célomat? Milyen tornákat végezzek? Esetleg ha van valami jó tornavideó vagy akármi más, akkor azt légy szíves linkeljétek be!

Ja és inkább hasból szeretnék fogyni, fenekemmel, combommal meg vagyok elégedve... Ez kivitelezhető?


2013. ápr. 3. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
ülj le fiam 1-es
2013. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Minek akarsz fogyni?
2013. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ezzel a magassággal és kilóval akarsz 6-7 kilót leadni?

Nagyot tudsz ártani egy fejlődésben lévő szervezetnek az abszolut felesleges fogyókúrával.

Tegyél rendet a fejedben, de gyorsan! Ráadásul minél hamarabb......

2013. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Abba hogy kell-e fogynod én sosem megyek bele, mert egészséges táplálkozással karcsú ember úgysem fogy tovább.


Helyi fogyás nincs, a kenyerek meg tényleg nem a te emésztésednek valók, ezt látod súlyfeleslegként, hájként magadon. Körülbelül nélkülözhetetlenek? Persze, mert a búza ópiát vegyületeket tartalmaz, a cukorra-keményítőre is rá lehet szokni, a drogosok is nélkülözhetetlennek érzik a cuccot.. nem írtál ám újat :)


Ha mindenképpen enned kell, hát egyél kevesebbet.. Te dolgod. Tejtermékeket is mindenképpen enned kell? Kenyér is, tej is, mindkettő semmiképpen ne legyen.


Suliba egy dobozban tudsz vinni zöldségeket, gyümölcsöt, húsféléket, akár főtt ételt is.

2013. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt tök jó edzés videók vannak

[link]


Bár egyébként hasznosabbnak tartom a Callanetics, Pilates, Taichi, Jóga edzéseket, az otthoni erősítés is megfelelő mozgás, csak többet is ki lehet hozni speciális mozgásformákkal.

2013. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

166 centi vagyok, 51 kilósan anorexia klinikára vittek, mert olyan alacsony volt a testzsírszázalékom, hogy a hormonrendszerem nem bírta és a menstruációm is elmaradt. A hajam "szépen" hullott, a többiről már nem is beszélve. A tornavideó jó (tornavideo.hu - itt Péntek Enikőnek vannak nagyon klassz videói ingyen, csak olvasd el hozzá a kommenteket, ez erősítéshez, alakformáláshoz jó, kardióhoz pedig fuss, görkorizz, biciklizz, ...) , de 6-7kilótól ne akarj megszabadulni! 50 alá semmiképp ne menj! 16 éves vagy, még valamennyit nőhetsz (néhány centi még tuti lesz), de ha olyan drasztikusan visszafogod a kaját, akkor lehet, h már nem és magadnak ártasz a legtöbbet.

A sok szénhidrát helyett én is ajánlom a sok húst, próbálj főleg azzal jól lakni, minél kevesebb köretet enni, almát vinni a suliba, ... de ennyi idősen az ember még kevésbé döntheti el, hogy mit eszik meg hogyan.

2013. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod. Egyél normális ételeket ne csak péksüteményt, hanem zöldséget, gyülömcsöt. Miért nem tudsz gyümölcsöt vinni a suliba csak szendvicset?

Járj futni, kerékpározni, meg a tesiórákat se lógd el és ez pont elég.

2013. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!