Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Átlagos emberek! Miért nem...

Átlagos emberek! Miért nem híznak meg attól hogy sima zsemlét esznek parizerrel vagy félzsíros sajttal? És amikor ebédelnek a rizstől, krumplitól, rántott hústól?

Figyelt kérdés
Annyira hiányzik már az, hogy bemenjek én is a többi gyerekkel a boltba hogy vegyünk rágcsálni kiflit, meg felvágottat, vagy ha elmegyek valakihez vendégségbe, tudjak enni náluk :(

2013. ápr. 4. 15:31
 1/4 A kérdező kommentje:
...és akkor még a lelkemet is kiedzem, nem bírom már, a többi ember meg hazaér és azt csinál amit akar, nem kell edzenie hogy tartsa a formáját!
2013. ápr. 4. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Genetika és mennyiség, nekik így alakul. Engem nem zavar. Itt a gyk-ban azt olvasom, hogy egyesek kilókat szednek fel nem évek, de napok alatt... Számomra az tűnik hihetetlennek.

Bár az még furább, amikor valaki kevés evéssel nem fogy vagy a legpocsékabb típusú kvázi koplalással sokáig életben marad... Bámulatos az emberi test és igen sokféle is.

2013. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Node a Te problémád nem is annak megértése, hogy mások hogyan működnek, hanem az igazságtalanság, az, hogy Te szenvedsz... Ez pl. baj. Úgy kéne enned és edzened, hogy élvezd, ha hedonista volnál, tudnád :D Oké, biztos van, akinek ez nem olyan egyszerű, főleg az evés résznél, de azért elég tág palettáról válogathatsz, akár evésről, akár mozgásról van szó. Csak össze tudsz hozni valami megfelelőt és tarthatót... A többiek pedig ne érdekeljenek, semmi értelme, önmagaddal vagy egyszemélyes versenyben :)
2013. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert egészségesek és annyit esznek, amennyit kell.

Egyébként érdemes lehet kivizsgáltatni magad, ha mégse fogysz, hiába fogyókúrázol. Én már fél éve totál sikertelen voltam, aztán kiderült, hogy baj van az inzulinommal. Olyan kajákkal nem bír a szervezetem, amiről nem is gondoltam volna, pl. joghurt. De például a sajtokkal nincs gond. Úgyhogy átalakítottam az étrendem, és látszik is!

2013. ápr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!