Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1530 kcalt mivel tudok...

Napi 1530 kcalt mivel tudok bevinni a szervezetembe?

Figyelt kérdés

Csak azt tudom enni ami itthon van, tehát ilyen abonett meg egyebek nem, nincs rá lehetőségem de ezt inkább nem ragoznám tovább. És honnan tudom, hogy pl. egy almában mennyi kcal van? Mert ugye az sem mindegy hogy öklömnyi vagy feleakkora alma.

Köszönöm előre is!


2013. ápr. 5. 01:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát igen, 1-2 kérdés felmerül az intelligens emberben, nálam mondjuk az első az, hogy honnan tudod hogy pont 1530 kcal, nem-e esetlen 1572,853 kcal?


Értelmetlen a kérdésed, de hát feltetted.

Megnézed például a kalóriabázis.hu webszájtot, és ott mennyiségre, tömegre lebontva megtalálod élelmiszerek ÁTLAGOS energiatartalmát.


Annyira nem kell aggódnod, mert ha almát eszel, de 1-2 darabnál nem többet egy nap, utána / azon kívül nem kenyeret, abonettet, joghurtot eszel, hanem mondjuk húst és zöldségeket, akkor még félelmetes 2000 kcal kalória bevitellel is fogyhatsz. Nem azért, mert közben 2x lefutsz maratoni távokat, oda s vissza, hanem mert történetesen nem mérgezed a tested hízást okozó műkajákkal, mondjuk gabona lisztekkel. Hát ennyire nehéz. Ha mellette méricskélni és számolgatni szeretsz, az ízlés kérdése, vannak talán jobb hobbik, persze ez az én szubjektív véleményem.

2013. ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 poiu ***** válasza:
Nem lehet pont 1530-ra belőni. És persze minek?
2013. ápr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!