Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 25-26-os nadrág méret...

A 25-26-os nadrág méret vékonynak számít?

Figyelt kérdés
tudom lehet elméretezve és minden nadrág kicsit másképp van számozva, de a legtöbb nadrágom 25-ös és 26-os akkor az még vékonynak számít? :))
2009. szept. 21. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
14:44ésnek üzenem, aztírtad h vékony, mert te ilyen és olyan számosat hordasz. de neked széles a csípőd..::S csak ennyi a különbség. azért mert neked széles a csípőd, ne mond már másra h vékony, mert neki nemaz.
2009. szept. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
86%
kedves 15:58! láttál már 26os gatyát? mindent mondanék rá, csak azt nem, hogy nem sovány, aki hordja! lehet, hogy a kérdező alacsonyabb nálam 10nX centivel, de a derék/csípőmérete akkor se Tonnadonna!:) szóval egyáltalán nem nevezném Őt kövérnek, sőt!
2009. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert van ennél kisebb nadrág? :-)
2009. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%

nemis kell őt kövérnek nevezned. de azért nemis olyan sovány.

énis 26os gatyát hordok, de rám még soha nemmondták h nagyonvékony lennék. átlagos.

2009. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmagyarázom, hogy értsétek a megfigyelt különbséget a 20-as és 30-as fazonok között. A 30-as nadrágok azoknak valók, akiknek közel azonos méret a comb-csípő-derék, nekem a comb-csípő szélesebb, mint a derekam (amúgy 151magas és 44kiló vagyok, egyáltalán nem kövér, de nem is deszkavékony), tehát nekem a 30-as nadrágok vagy nagyon szűkek combban és csípőben, vagy nagyon bőek derékban. A 20-as nadrágok azoknak készülnek, akiknek a derekuk - alapvetően nem látványosan, de - vékonyabb a combnál és a csípőnél, mint nekem. Így értettem, hogy fazonban tér el a 2 számozás. Amúgy egymás mellé rakva közel azonosnak tűnik, nem látszik elsőre a különbség. Szoknyában pl. a 34-es méret jó szokott lenni.
2009. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!