Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetnék neki?

LePeDő kérdése:

Hogyan kezdhetnék neki?

Figyelt kérdés

Azt hiszem az első legfontosabb dolog már megvan, eltökéltem magam és ha ránézek egy csokira vagy valami ilyesmire akkor mindig eszembe jut, hogy mit akarok elérni és így már minden könnyebben megy. Viszont azt, hogy pontosan hogyan fogyókúrázzak nem tudom. Még növésben vagyok, így nem szeretnék sem éhezni sem olyan étrendeket felvenni, amiből valami teljesen hiányzik vagy életem végéig tartanom kellene, mint pl azt hogy egyáltalán ne egyek egy kis édességet vagy kenyeret, mert azért teljesen szerintem nem jó lemondani róla... Elég ha visszaszorítom valamennyire a fogyasztásukat, nem? Ráadásul nekem a mindennapi életemhez elég sok energia szükséges, nagyon korán kezdődnek a napjaim aztán 8-9 órákat vagyok minden nap suliban és utána esténként 1-1,5 órát töltök tornázással (kb 2 hete kezdtem) és mivel tanulnom is kell későn fekszem le. Hallottam olyat is, hogy ha 3 óránként eszünk egy kicsit mindig akkor az jó az anyagcserének, de ezt nem tudom mennyire igaz. Ráadásul nekem alapból nagyon-nagyon lassú az anyagcserém, szóval ezt is valahogy gyorsítani kellene. A hosszú iskolában töltött idő miatt pedig 2 napon nem tudok főtt kaját enni ebédre csak azt amit el tudok vinni magammal. Egyébként kb 12 kg-ot szeretnék leadni, de ez annyira nem is fontos nekem, inkább az lenne a cél, hogy az alakom szebbé váljon.

Tudnátok tanácsot adni? Mikor mit egyek? Hogyan?



2013. ápr. 7. 16:36
 1/2 dieta ***** válasza:
Az egészséges fogyókúrához nem kel egyoldalú diétába kezdeni ezt csak a divat miatt csinálják nagyon sokan.Ebben a csoportban valószínű kisebbségben vannak akik a meggyőződésük miatt fojtatnak valamilyen egyoldalú diétát.Ők viszont felkészültek tudják mit csinálnak, mire figyeljenek esetleg milyen kiegészítőkre lehet szükségük,és nem a reklámok alapján állítsák össze az étrendjüket.A napi 5-6 étkezés valóban kedvezőbb , egyenletesebb a szervezet tápanyag ellátása.
2013. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én több olyan embert ismerek, aki meggyőződésből kezdett el csak salátákon élni, mert a "szénhidrátok ellenségek".
2013. ápr. 9. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!