Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék de félek...

Fogyni szeretnék de félek hogyha nem eszem vagy nem eszem eleget akkor leesik a vércukorszintem és rosszul leszek. Mit kezdhetnék ezzel?

Figyelt kérdés
Régen egyszer elájult ez miatt. Azóta bennem van. Most sem vagyok vészesen kövér, de van egy pár kiló sajnos rossz helyen amitől jó lenne megszabadulni. Azt olvastam hogy a teljes kiőrlésű dolgok lassabban szívódnak fel így ugyebár ez is jó lenne, de sajnos nem igazán telik erre :( Meg most egész nap sem ehetek, sajnos a munkám miatt nem lehet. Valaki hasonló helyzetben? Ha itthon vagyok nincs is ezzel gond, meg ha éhes vagyok sem egyből a hűtő az első dolgom de zavar. Szerintem kicsit beteges :S Valakinek valami tanács?
2012. jún. 30. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
egy normális, teljes értékű étrend mellett, ha betartod, nem leszel éhes. még akkor se, ha megvan a kalóriadeficit.
2012. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem eszel, nyilván rosszul leszel egy idő után. De az ájulás az csak a legvége, előtte elkezd meredeken esni a teljesítőképességed, aztán ingerült leszel, aztán rosszul érzed magad, és ha nem eszel továbbra sem, akkor elájulhatsz. De egy normális fogyókúrás étrend mellett idáig egyszerűen nem jutsz el, hiszen abban napi 4-5 étkezés van.
2012. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Dettó!Aki nem érzi ezt az hiába írja hogy be kell tartani a diétát,meg normális étrend. Sokszor nem is érzem,hogy éhes vagyok egyszerüen rosszul vagyok és csak a szénhidráttól leszek jobban. Emiatt én sem tudok fogyni vagy nem is merek hozzáfogni. Ja és napi 5 étkezésre+előkészítésére nincs időm.Na meg a család többi tagjának külön főzni...arról nem is beszélve,hogy a diéta már csak a gazdagok kiváltsága...r...dt drága a fehérjét kihozni .
2012. jún. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem megoldható számomra a napi 5 kajálás. A legtöbb munkahelyen szerintem ez így van. Köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 30. 21:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, de pl. egy alma vagy nyers répa is tartalmaz annyi szénhidrátot, amivel kapsz némi lendületet. Kifogások kifogások hátán.... Minden munkahelyen tudsz öt perc szünetet találni, lásd a dohányosokat...
2012. júl. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!