Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcsről vélemények?

Gyümölcsről vélemények?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne,ha ma elkezdek csak gyümölcsöt enni, (kb. 10 kg-tól szeretnék megszabadulni) naponta eljárok futni,sokat iszom,eredményes lehet-e?Ha igen,akkor kb mikor mutatkozik változás?Ha esetleg nem tartjátok ezt így jónak,várom az egyéb ötleteket,tanácsokat! :)

2013. ápr. 8. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fellép a tápanyag és vitaminhiány.

A gyorsan felszívódó cukrok szédülést, ájulást fognak okozni.

A sok rost jó, de egyebek nélkül kiadós hasmenésed lesz minden nap. Ez görcsöket, bélbolyhok elhalását, aranyeret okozhat.

A kalóriák számolása nélkül valószínűleg többet fogsz fogyasztani, mint amennyitől fogynál.

2013. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Aham...Akkor azért ebédre nem ártana valami sovány húst,vagy halat beiktatni.Egyéb ötletek?
2013. ápr. 8. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:

egyél mellette normális és kevésbé zsiros kaját is...

Am meg gyümölcsöt akármikor ehetsz de ne ess tulzásba mert van benne gyümölcscukor is ami nem valami jó :)

2013. ápr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én hónapokig éltem gyümölcsön, de nem értem el vele nagy fogyást, csak 2-3kilót. Viszont elcseszte a vércukromat, hugysav értékemet, vérnyomásom is nagyon magas lett. Inkább a zöldségek akkor...
2013. ápr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na ezért jó,hogy ti vagytok!Legalább nem kezdek el olyan dolgot csinálni,ami ártalmas is lehet.Akkor inkább odafigyelek,hogy többször egyek kevesebbet,és arra,hogy mit eszem.Persze azért fogyasztok gyümölcsöt is a főbb étkezések között!Sokat edzek majd,aztán meglátjuk,hogy eredményes lesz-e.Köszönöm mindenkinek! :)
2013. ápr. 8. 09:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Húsokat és zöldségeket akartál írni (enni), kiegészítve 1-2 almával (vagy hasonló mennyiségű egyéb gyümölccsel).


Néha egyébként furi, hogy mi alapján is kezdtek el változtatni az étkezéseiteken, aztán döbbentek rá, hogy talán az mégsem jó. Nekem ez olyan fontos témának tűnik, ami felől akár érdemes előre tájékozódni, komoly szinten.

2013. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Pontosan azért kérdeztem itt a véleményeket okostojás!
2013. ápr. 8. 11:24
 8/11 A kérdező kommentje:
De amint az értékelésedet nézem,te nem vagy egy "hasznos válaszadó" ! :D
2013. ápr. 8. 11:26
 9/11 anonim ***** válasza:

Tápi úgy értette (nemtom, nekem elég világosan lejött), hogy az egészségedet nem pár random idegentől kéne függővé tenned. Nem 100%, hogy egy adott kérdésre értelmes válaszok lesznek, vagy akár egy is. Tény, hogy nehéz kiigazodni a táplálkozásban a mai világban, de azért vannak tények, amiket nem szoktak meghamisítani, s a többivel kapcsolatban is lehet kutakodni és gondolkodni, valamint a testünkre hallgatni.

S a százalékjától függetlenül (amit részben a stílusának köszönhet, részben annak, hogy állandóan szembemegy sokak meggyőződésével, s olyat mond, amit sokan utálnak hallani) elég sok okosat ír. Többnyire intoleránsabb formában, mint amilyen, gondolom, így egyszerűbb neki.

2013. ápr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na jó,oké,én ezt is megértem.De most itt nem egy szívműtétről kérdeztem,hanem egy egyszerű kérdést tettem fel,nem akkora a probléma,mint amilyennek ő gondolja.Azért kérdeztem ezt meg,mert kíváncsi voltam emberek véleményére,tapasztalataira!Nem megjegyzéseket akartam hallani,hanem tapasztalatokat,ötleteket! Ennyi!Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2013. ápr. 9. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!