Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport nélkül is lehet fogyni?

Sport nélkül is lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Félre ne értsétek a kérdést nem így akarok,sőt! Rettegek,hogy fos alakom lesz,de 1 hónapig most nem tudok edzeni,mert nincs pénzem bérletre,konkrétan súlyzózni szeretek ,de nem tudok.

Ez az 1 hónap nagyon meg fogja viselni a testem,sokat nem veszthetek a formámból ugye?

Van itthon 1 db nagyobb kézi súlyzó ezzel csinálnék popsira gyakorlatot

( térdelőtámaszban emelgetem felfele,a súlyzó be van szorítva) + guggolok úgy,hogy egy sporttáskát,mintha zsák lenne megpakolok és a hátamra kapom.)

Így is valamit izmosodik a fenekem? Eddig 18 kilóval guggoltam a teremben,de ez az 1 hónap ez sajnos ilyen :/

Egyébként alacsony kalórián vagyok,a deficit bőven megvan.

A kérdésem a popsi változásra irányul :)


2013. ápr. 8. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Futás ingyen van.
2013. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
guggolás, kitörés, csinálj amennyit bírsz, érezni fogod
2013. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet,de én szabadban nem tudok futni,csak gépen. Ilyen időbe még fejfájást is kapok tőle kint,már próbáltam.

Második köszönöm,akkor csinálom ezeket!:)

2013. ápr. 8. 21:47
 4/6 anonim ***** válasza:
A fogyást 70-80%-ban a diéta határozza meg nem a sport... és a youtube-on rengeteg videót találsz otthoni fenékformázásra amihez nem kell semmi még matrac se... ha pedig genetikailag olyan vagy, akkor bármennyit edzel akkor is fos alakod lesz...
2013. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs fos alakom egyáltalán,csak van egy kis felesleg a hasamon,amit el akarok tüntetni,de a fogyással nem akarok szar segget magamnak :))
2013. ápr. 8. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:

töltsd le a fegyencedzés könyvet,meg vegyél egy ugrókötelet.

a táskát/súlyzót meg inkább lógasd magad elé és úgy guggolj,jobban megy se-ggre úgy.

http://www.youtube.com/watch?v=jbA8akeUmpo

2013. ápr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!