Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi hibázik az étrendemben?...

Mi hibázik az étrendemben? Úgy gondolom sokat ettem ma.

Figyelt kérdés

Reggeli: paleo zsemle (1 tojás, 2 ek. lenmag, pici só, kevés extra szűz olívaolaj, szódabikarbóna, szezámmag a tetejére), sonka, jégsaláta, tv paprika. Kávé 2 teáskanál xilittel.

Tízórai: 3 szem nobilis aszalt szilva, 1 alma

Ebéd: Fél tányér gulyásleves (krumpli nélkül), és 40 gramm zabpehely 2 dl kókusztejben mikrózva, 3 teáskanál xilittel. Kávé 2 teáskanál xilittel.

Uzsonna: 2 kicsi golden alma (2x80 gramm, csutka nélkül)

Vacsora: 80 gramm grill csirkemell, fejeskáposzta, uborka nyersen.

Bánom a zabpelyhet, bánom a délutáni 2 almát. De nagyon éhes voltam. Úgy gondoltam inkább ez, mint az éhség miatt fellépő csoki evés. Vagy nem? Tényleg nagyon bánom.

Sportolni próbálkozok, sajnos le vagyok sérülve, a bal térdem csak nagy fájdalmak közepette hajlik. Táncikálok itthon a Hip Hop Abs-re.

Mit gondoltok a mai napról?

Kalória bázis szerint 1000 kcal körül fogyasztottam csak, de 98 gramm lett a szénhidrát mennyiségem. Ez nagyon rossz igaz?


2013. ápr. 9. 19:53
 1/7 A kérdező kommentje:
Sőt, javítom magam, mert a 2 kávét nem adtam hozzá: 1200 kcal, és 142 gramm szénhidrát.
2013. ápr. 9. 19:56
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy most kb 220 kcalon emészted magadat? Ha éhes vagy egyél. Éhes voltál..ettél. Jól csináltad. Amúgy már beteges egyeseknél ez a kalóriaszámlálás. Én is alkalmazom, de nem lovalom bele ennyire magam. 1200 kcal meg valószínűleg kevés (bár nem tudom a súlyodat, magasságodat, stb...). Szerintem ez már-már koplalás.
2013. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez koplalás? Néha szinte menni sem bírok, úgy befeszül a térdem, mintha beton tömb lenne a helyén. Szerintem még sokat is ettem.

Egyébként igen nálam beteges a kalóriaszámlálás, mert mindig úgy érzem tudnom kell mennyit ettem. De a zabpelyhet imádom. Régen sok zabkekszet ettem, most nem eszek már ilyet, pedig a nyálacskám megcsordul utána, így ettem egy kevés zabkását.

2013. ápr. 9. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:

A térded nem a sérülés miatt fáj?

Kiszámoltad, hogy naponta hány kalóriára van szükséged?

Ha nő vagy, alacsony, és nem vagy igazán túlsúlyos, egész nap ülőmunkát végzel, akkor lehet, hogy ennyit kell enned.

2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kalóriát számlálgatnod, ha nem zsemléket, zabpelyheket eszel, hanem normális ételből normális mennyiséget. A gulyáslevesből miért csak fél tányérral ettél? A benne lévő hústól és zöldségtől nem fogsz elhájasodni.
2013. ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom nagyon jól, hogy a gulyáslevessel nincs gond. De egyszerűen nem azt kívántam. Nem kellett. Csak a zabpehelyre tudtam gondolni. Nagyon jól esett. És nagyon meg is bántam.

És igen nő vagyok, alacsony, nem túl nagy súlyból kell fogynom és háztartásbeli vagyok. 160 cm és 59-61 kg körül vagyok. Gyermekemet nevelem, ennyi a napom: reggel megfőzök, majd bringázás a boltba (10 perc) gyerekkel, majd vissza, ha alszik próbálok valamit sportolni, csak hogy ne üljek a nagy hátsómon egész nap. Majd délután sétálunk, ma kapáltam egy kicsit a kertben.

2013. ápr. 9. 20:43
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ülő foglalkozás/nem sportol testsúly tartásához szükséges kalórai: 1680"

Ha vesszük a 500-as deficitet, akkor még sok is az a 1200 kalória.

2013. ápr. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!