Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételeket ajánlatok...

Milyen ételeket ajánlatok dietához, fogyókúrához? Készételek és hideg kaják is érdekelnek.15/f

Figyelt kérdés
Mondhatjátok konkrétan azt is, hogy melyik étkezésre.

2013. ápr. 9. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A fehérje dús ételek: mint a csirke, a hal, a tojás, a gomba. De jó bármilyen zöldség, gyümölcsből kevesebb.

Készételeket ne vegyél, mert tele nyomják cukorral és sóval, fogyókúrát egyik sem támogatja.

Reggelire ehetsz rántottát vagy tükörtojást, vagy jó minőségű sonkát sok zöldséggel. Tízórai ehetsz friss vagy aszalt gyümölcsöt vagy magvakat. Ebédre húsos ételt zöldségekkel. Vacsorára már csak sovány húsit, vagy halat salátával. Én legalább is így étkezem. Nekem bevált.

Ha nem eszel felesleges szénhidrátot (kenyerek, a teljes kiőrlésű is, tejtermékek, cukrok), akkor ehetsz zsíros ételeket is, mint a szalonna vagy kolbász, mert a zsír nem hízlal, ha nincs mellette felesleges szénhidrát. Ugyanis a szervezet a szénhidrátot fogja először elégetni, mert ahhoz nagyobb munkára, több energiára van szükség, így a zsír megy a raktárba. De ha nincs szénhidrát, akkor a zsírt fogja feldolgozni, abból merít üzemanyagot.

2013. ápr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mennyit fogytál így? Mit mozogtál mellette?

Bocs, azt én írtam rosszul, a készétel alatt én főtt ételre gondoltam, nem a fagyasztott, meg félkész bolti kajákra.

2013. ápr. 10. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit boltban veszel fagyasztott zöldségeket, az tökéletes köretnek, ezzel elkerülheted a krumpli, a rizs fogyasztását, mellé lehet csirke és pulyka

- ebédre

Vacsira: túró, valamilyen saláta


Amúgy meg napi 50g kenyeret egyél maximum és figyelj, hogy 5ször egyél egy nap, minimum 2 liter folyadékkal és kb feleannyit egyél mint általában- nekem bevált, eddig 7kgt fogytam

2013. ápr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!