Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetnék el ilyen...

Hogyan érhetnék el ilyen alakot (kép lent)?

Figyelt kérdés

[link]


Így is vékony vagyok, de még nem ilyen az alakom. Valami ilyesmit szeretnék elérni. Tudnátok adni tanácsokat, hogyan miképp? Amúgy az étkezésemre odafigyelek, és itthon tornázni szoktam( különböző cardio, aerobic, fitness videókra). Ha ezt folytatnám lehetne esetleg ilyen alakom, vagy mit kéne tennem?



2013. ápr. 10. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
talán súlyzózni is kéne , meg normális saját testsúlyos edzések. ja meg úgyse lehet ilyen alakod, mert más a genetikád.
2013. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy ti lányok, miért akartok ilyen csontosak lenni. :S
2013. ápr. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
saját testsúlyos dolgokat csinálj, pl trx.
2013. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rendszeres edzés, egy ésszerű táplálkozás. Kérdés neked melyik táplálkozás ésszerű, melyik jön be? Sokaknak jó a reggeli zabos, teljes őrlésű lisztes kalóriakontrollos táplálkozás..


Mások szépen jóllaknak zöldségekkel, húsokkal, nem isznak tejet de nem is számolgatnak, erősek, szépek, egészségesek.. és egészségesek is maradnak, erre elég jó garanciájuk van. Te melyiket szeretnéd, mit akarsz, mi áll közelebb hozzád.. ezek is fontos kérdések.

2013. ápr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A genetika ellen nem lehet harcolni...


De azért jópofa kérdésed!

2013. ápr. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát igen a genetika ellen nem nagyon, mivel 173 centi vagyok és 53 kg. és eddig mindent megettem és nem híztam :D igazából izmosodni szeretnék, és max 1-2 kilót fogyni, meg szeretném ha feszesebb, formásabb lennék. szóval lehet h nem a legmegfelelőbb képet küldtem el, de vmi ilyesmire gondoltam..
2013. ápr. 11. 18:39
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. :)
2013. ápr. 11. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!