Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudok látványosan alakot...

Tudok látványosan alakot formálni július végéig?

Figyelt kérdés

1500 kcal-t eszem naponta,az étkezésemmel nincsen gond,már csak formásodni szeretnék,edzeni,mégpedig elliptikus trénerrel..:)

Heti 3-szor 1 órára gondoltam,a többi napon pedig Péntek Enikő 1 órás dvd-jét csinálnám meg + napi 3-szor végzek fenékformáló gyakorlatokat.

Nem vagyok valami elvarázsolt lányka,tudom,hogy nem váltom meg a világot addig,és nem leszek valami modell bombanő..

Rossz alakom most sincs,csak szeretném ,hogy jobban nézzek ki. Július végén megyünk nyaralni,addig sikerülhet látványos változást elérni?


2013. ápr. 9. 13:33
 1/2 anonim válasza:
Simán lehet addig, de tényleg tartsd a sportot, mert az nagyon kell hozzá! Sőt, amúgy szerintem még csökkenthetnéd is mozgások számát, mert belefogsz fáradni és unni! Szerintem heti max. 4-5 edzés bőven elég és ha a fenékformáló gyakorlatok nem olyan hosszúak, mondjuk 10-20 perc, akkor azokat csinálhatnád a pihenőnapokon. Viszont, ha tartani akarod ezt a tervet, akkor viszont nagyon figyelj a sok fehérjére, ehhez ihatsz shaket és proteinszeleteket és a ch bevitelre is figyelni kell, mert nagyon kimerülhet a szervezeted!
2013. ápr. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!!:)

A hétvégén szombat,vasárnap pihenőnapot vezetek be,remélem tényleg tudok így elérni változást.:)

2013. ápr. 9. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!